| B-zone_Bzone_1977 a întrebat:

Daca te masturbezi, iti creste penisul?

Răspuns Câştigător
| UzOm a răspuns:

Nu! Eventual să ţi-l facă strâmb. Vezi să mai schimbi mâna.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, de la prea multa masturbare se poate rupe penisul, dar de crescut nu creste, decat atat cat il mostenesti de la taticul tau.
In principiu, penisul creste pana la 16 ani si cu ala ramai, pana la moarte.

Vezi ca, prea multa masturbare duce la lesin sau moarte!
Nu, nu glumesc, cauta in google "masturbare lesin moarte" si te evi convinge.

| corbulalbrosu a răspuns:

De marit/crescut in lungime in nici un caz nu se intampla, insa ceea ce nu ti-a spus niciunul dintre ce ti-au dat un raspuns ar fi existenta pericolului sa-ti creasca par in palma.

| doctorandus a răspuns:

Masturbarea nici nu-l face sa creasca mai mult decat trebuie, nici nu-l impiedica sa creasca.

http://ro.wikibooks.org/wiki/Medicin%C4%83/Masturbare
http://www.youtube.com/watch?v=8Wt9OWlexso

| Felys a răspuns:

Daca ar fi asa nu iti dai seama ca toti barbatii ar avea-o pana la genunchi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa,se face cat a magarului si o tarasti prin praf. NU e adevarat.

| TheImpaler a răspuns:

Clar. ajunge la 1.80.

| AliTheo18 a răspuns:

Eu nu am auzit asa ceva. laughing)))))) Nu cred, si in plus ca eu am destui prieteni, dar nu au zis asta. Poate o sa-ti raspunda mai bine un baiat. Succes!