| Whittyfluffy a întrebat:

Daca te masturbezi mai esti virgina?thinking

13 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Daca o faci doar clitoridian, da esti virgina, Nu mai esti virgina atunci cand introduci obiecte in vagin sa te masturbezi.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pana-n os!

| andrada a răspuns:

OMFG
Da, daca nu-ti bagi nimic in vagin cand te masturbezi esti virgina

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca iti tragi un glont in cap oare ne mai stresezi?

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Tinand cont ca esti fata, daca nu iti bagi degetul prea adanc, cat sa iti rupi himenul, ramai virgina [funda]
la ora asta nu iti pot da mai multe detalii big grin

| BubblesBlossom a răspuns:

Normal ca mai esti! Atata timp cat nu ai intretinut relatii sexuale cu CINEVA, esti!

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Normal ca esti :-J
Pana nu vei acea un contact sexual cu un baiat vei fi virgina cum te-a lasat mamica =]
Funda? :3

| enverhoxha a răspuns:

Ce ar zice Iisus dacă ar citi întrebarea asta?

| Neagandalf a răspuns:

Nu

| Ataaaat a răspuns:

Virgina nu inseamna sa iti rupi himenul. Virgina inseamna sa intretii relatii sexuale, nu neaparat sa iti rupi si himenul. Si la baietii e la fel. Stiu oameni care au intretinut mult si bine relatii sexuale, si nu li s-a rupt ata. happy Sper ca am fost de folos.

| Whittyfluffy explică:

Ms de raspuns nu era pentru minelaughingrolling on the floordar mersi. pentru atentionarihappy

| ralucarodica a răspuns:

Buna da mai esti virginatongue

| dumitrela a răspuns:

Da mai esti virgina... odata ce nu ai avut vreun contact sexual