| justsmile_1748 a întrebat:

Daca tipul foloseste prezervativ la primul contact sexual ramane virgin? big grin

Răspuns Câştigător
| sofia_8041 a răspuns:

Nu ramane virgin. O data ce ai primul contact sexual nu mai ai cum sa fi virgin.Prezervativul se foloseste doar pentru protectie.Atat.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu mai este nimeni virgin dupa aia!

| saymoon a răspuns:

Asa am vrea toti, am ramane virgini pana pe la 40 de ani cel putin (cel putin asa ar vrea parintii).
Deci nu.

| andreyxplode a răspuns:

Normal ca nu.prezervativu doar ca previne scurgerea spermei in vagin in dar in nici un caz nu permite pierderea virginitati

| Claudia_4421 a răspuns:

Raspunsul este: Nu :d

| Iulik101 a răspuns:

Depinde daca se rupe pielita aia sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu