| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat iti povesteste despre fetish-urile lui si despre ce il excita, uneori iti mai trimite link-uri, dar pana acum nu a facut absolut nici un avans care sa fie evident, ce e in mintea lui? Ca pe ce te vede?

7 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

În ce manieră îşi împărtăşeşte fanteziile?

| LoveSleep a răspuns:

Dacă vorbiți de ce-a zis popa în biserică iar el îți spune ce îl excită, o fi vreun obsedat sexual.
Dacă însă e în temă, nu-i nimic deplasat. Depinde cât de apropiați sunteți și cât de deschis vorbiți.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Era in tema
Suntem destul de apropiati

| pufulescu a răspuns:

Daca relatia voastra este pe internet, nu v-ati vazut niciodata 'live', sunteti amandoi mici ca varsta si la distanta mare... ce rost ar avea sa faca avansuri evidente? Cum v-ati putea intalni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica?

| Drolja a răspuns (pentru anonim_4396):

Adică care este comportamentul lui şi ce îţi denotă el?
Ar fi destul de evident când ceea ce îţi mărturiseşte e ceva ce şi-ar dori să facă cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, am precizat ca nu a facut avansuri evidente, asta e clar
Cu siguranta nu mi-ar spune in fata lucrurile alea, daca si le-ar dori cu mine. In concluzie habar nu am ce e in mintea lui. De asta am pus intrebarea