| emma40101 a întrebat:

Daca un baiat se poarta urat cu tine si te loveste si atunci cand esti trista iti ridica moralul spunand glume inseamna ca te place sau nu?

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

,,Daca un baiat se poarta urat cu tine si te loveste"! STOP! Adica mai poti continua? Daca s-a ajuns intr-acolo de te loveste si iti vorbeste urat ce rost mai are restul? E un nemernic si un badaran si locul lui e intre animale...te rog nici nu mai pomeni de el! Sunt atatia baieti in jur plini de romantism, de caracter, care stiu sa iubeasca si sa aprecieze sensibilitatea si frumusetea interioara a unei fete incat acel individ trebuie dat uitarii cat mai repede sa fie doar un cosmar! Multa bafta!

| Cirus a răspuns:

"cei ce se bat se iubesc " insa ce vreau sa spun e ca se poate, sa te placa, insa cum spun si ceilalti, nu are rost. e prea badaran, si fara minte, sigur vreun pustan de nici 15 ani... care nu stie cum sa se poarte cu o fata... sunt baieti care mai lovesc asa suerficial fetele, sa le sacaie, ca apoi sa primeasca atentie, iar daca acestea se supara, ei sa se bage in seama, sa obtina impacare. si tot asa. deci mai sunt si astfel de "needucati".

| streetspirit a răspuns:

...loveste in femei ala care se teme sa loveasca un barbat, si in genere nu poate fi numit barbat daca a lovit intr-o domnisoara! E lipsit de bun simt si ingenere nu merita atentia ta, dar tu inca il mai onorezi si cu intrebari de acest gen care le-ai adresat aici pe TPU! Uita de el, trimite-l cit mai departe.

| lenutza001 a răspuns:

Da este posibil si asa ceva, dar consider ca nu ar trebui sa te loveasca pentru ca e un lucru foarte jostnik.nici un baiat care este innebunit dupa o fata nu ear face vreun rau ba din contra!

| ana_9938 a răspuns:

Cum sa te placa cand da in tine.Nu realizezi? Lasal, uital pnm dar nu mai tine legatura cu el.Baieti mai sunt:*