| Plecatadeparte a întrebat:

Daca un baiat vorbeste cu prietenii despre o fata si le o si arata, inseamna ca chiar ii place de ea? Plus faptul ca se uita mereu la acea fata chiar si cand ea se uita la el.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Sincer da poate fi luat in considerare ca te-ar placea sau poate sur si simplu rade de tinewinking
incearca sa discuti cu genul asta de baieti si sa aflii ce vor de fapt doar ca nu trebuie sa te intimidezi in fata lor

4 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Da! este foarte clar big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da..probabil le spune "Frate, ce buna e asta... punem pariu ca in scurt timp o s-o am in pat?"

| wyla a răspuns:

Da e adevarat daca el te-a aratat la prieteni si se uita mereu la tine el te place cu adevarat!

| klumea a răspuns:

Este foarte posibil dar daca nu-l intrebi chiar tu nu ai cum sa-ti dai altfel seama daca ii place sau nu de acea fata.