| alexsil05 a întrebat:

Daca unei tipe ii vine menstruatia dupa un contact sexual neprotejat, asta inseamna ca nu e gravida? Generalizand, nu le am cu astea

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci lasa-le celor care le au cu astea...si nu mai intreba

| ANAMARIA4373873 a răspuns:

Salut! Ce întrebare... Teoretic daca se produce un act sexual neprotejat și apoi fetei ii vine menstruația, aceasta nu este gravida. Dacă era, nu-i venea. Deasemenea, dacă te afli în aceasta siuatie iei recomand sa vorbești cu cineva apropiat ție pentru a-ți da niște sfaturi.

| rebeca3958 a răspuns:

Sunt cazuri în care menstruația a existat și pe parcursul unei sarcini timp de câteva luni. Ia un test.