| anonim_4396 a întrebat:

Daca unui baiat ii este rusine sa vorbeasca cu mine si face pe gelosul si colegii lui fac misto de el si se uita dupa mine....ma place?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil da, dar daca nu este destul de matur sa se poarte ca atare nu-ti foloseste la nimic. Fiindca daca vei face tu un pas va fugi cat il vor tine picioarele. Poate mai incercati peste 4-5 ani...

9 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Da, in mod sigur te place. Nu stiu cum va trece peste faza cu colegii lui sau isi va face curaj sa-ti zica ceva. Poate ca asta e frumos la varsta voastra... vei vedea mai tarziu, va face parte din amintirile placute

| JayLeno a răspuns:

Spre norocul tau... dahappy

| cristina_4459 a răspuns:

Cred ca da.

| Sofer a răspuns:

Sunt semne ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da...ar fi posibil... dar nu cred ca e in stare sa poarte o discutie cu tinetongue...doar daca cineva il convinge sa faca asta... da singur nu cred ca o va face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum il va chema pe sotul meu?

| Jeonghyeo a răspuns:

Te place mai mult ca sigur!

| diavolitzza a răspuns:

Da... iar el nu vb cu u ...deoarece poate il tachineaza prea mult colegii lui... iar pe el chestia asta il deranjeaza probabil crezand k pica in ochii lor...sau ...nu e ink matur...incearca sa discutzi cu el ...si apoi o sa iti dai seama exact de ce se comporta asahappy