| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa imbratisez un baiat si el nu stie ca il plac ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Daca te intelegi bine cu el, dar chiar foarte bine, inventeaza ceva pentru. care esti foarte fericita si cu aceasta ocazie, ia-l in brate, "inconstienta", tot ceea ce faci o faci pentru. ca esti foarte fericita. Asta trebuie sa rezulti.

Daca nu va cunoasteti, adica tu il cunpsti din vedere si el aproape ca nu stie de existenta ta, imprieteneste-te cu el, gaseste cativa prieteni comuni ce te pot ajuta, dupa ce va imprieteniti destul, fii foarte fericitahee hee.

Scuze insa alta solutie nu am gasit. Mi se pare si mie la fel de anormal precum cred ca cti se pare si tie( asta cred eu pentru. ca ai postat aceasta intrebare), sa te duci la el si sa il iei pur si simplu in bratehee hee.

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ii spui "La Multi Ani" si il imbratisezi si il pupi pe obraji. Si daca el zice ca nu-i ziua lui tu pretinzi ca ai crezut ca ii ziua lui sau alt eveniment. thinking

| MissL a răspuns:

Pur si simplu imbratiseazal, nu e ca si cum l-ai saruta. nu te retine nimicwinking

| Johnny_3797 a răspuns:

Sa te duci la el si sa-i spui ca il placi.Deamu vei vedea reactia lui si poate cine stie te place si el. Dupa ce ti-a spus ca ii place de tine po-ti sa-l cuprinzi daca nu atunci vezi ai grija si gaseste pe altcineva care te va inbratisa

| CherryGirl67 a răspuns:

Pai ar trebui mai intai sa vb cu el, sa vezi ce parere are despre tine, sau daca nu ai destul tupeu, pune o prietena sa-l intrebe despre tine
sper ca te-am ajutat:*

| Georgiiiii a răspuns:

Sari pe el si gata!
s-a rezolvat treabaoh go on

| The0nly a răspuns:

In primul rand barbati sunt atrasi de femei fate si tu ca il ignori lasa-l pe el sa te bage in seama dupa care ii ceri prietenia!

| Deatheyes a răspuns:

II pui mana pe barbatie si strigi : I love you Bonzame!