| SorinBvB a întrebat:

Dat fiind in vedere ca majoritatea fetelor se uita dupa baietii "jmecheri" eu fiind de moda veche credeti ca mai sunt fete care sa se lase impresionate de un baiat care vrea o relatie sincera si frumoasa si nu de sex ci dragoste, bineinteles dragoste inseamna ceva ce se face dupa o vreme de relatie.
Sau credeti ca mai sunt fete care sa se lase impresionate de o simpla floare daruita cu toata iubirea?

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Sunt multe fete serioase, poate n-ai observat pentru ca ele nu ies asa in evidenta ca si cele care prefera smecherii.

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Vezi tu,traiim in o lume,si eu is linistit, de moda veche, nu imi plac anturajele, sunt la locul meu, plec daca incepe sa fie scandal si asa mai departe. Faza e ca multi citesc o carte dupa coperta.Cate babe mau scuipat pe mine in autobuz, cate se uitau urat la mine cand intram in biserica dupa diverse motive.

| RAY a răspuns:

Care moda veche? din cate stim din antropologie acuma vorbesc de sute mii de ani o femeie a cautat mereu un mascul alfa, rau, un vanator bun, nu un pampalau care fuge de o caprioara nu dupa ea, tu ai vazut cam multe telenovele, ce iubire cum sa te iubeasca cineva fara ca tu sa meriti asta adica sa indici ca ai valoare

| neutrino a răspuns:

A fi de moda veche nu inseamna numai de a vrea o relatie sincera si frumoasa.

| LoveSleep a răspuns:

Doar dacă le cauți la biserică.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, mai exista astfel de fete, chiar multe.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

I'm here!
acum serios, da. Exista. Ea e acea fata care sta in banca si e timida si nu se uita la toti baietii. Pana si tu ai una in clasa. Uita-te mai atent

| xBIXIx a răspuns:

A fi cuminte si dragut nu inseamna a fi de moda veche. Normal ca inca sunt fete care sa aprecieze adevaratele valori ale iubirii, eu ma consider una dintre ele. A fi baiat nu inseamna sa fii 'jmecher', la fel cum a fi fata nu inseamna sa o faci pe inabordabila, fitoasa etc. Mie mi se par super dragute gesturile facute din dragoste, mereu mi-am dorit un iubit care sa vrea sa ma faca fericita. Asta inseamna sa ai o relatie adevarata si cred ca din punctul acesta de vedere te incadrezi in cerintele multor fete. Trebuie doar sa cauti!