| ĄŇÐİ a întrebat:

Dati-mi niste statusuri de dragoste frumoase si mai deosebite.

Răspuns Câştigător
| Blonda_8229 a răspuns:

Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. poate se v-or saruta…

2 răspunsuri:
| DisforDeea a răspuns:

Pune`ti si tu versuri din melodii..cum ar fi cam toate melodiile lu` chris(justus). Sunt geniale versurile

>big grin

| Blonda_8229 a răspuns:

Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti!
Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving… sper sati placa!big grin