| b3b3MikutsA a întrebat:

Dati-mi si mie niste mesaje de despartire! plss.

Răspuns Câştigător
| KristiNNNa a răspuns:

1. e crezi atat de destept dar dragostea adevarata e o lectie pe care nu ai putut-o invata niciodata. Si dragostea e cea mai importanta lectie pentru a fi fericit! Nu te mai pot ajuta asa ca merg mai departe. Adio!
2. O inima care te iubeste nu merita sa o minti niciodata... mai bine ucide-o, caci pe buzele iubitului mincinos sta otrava care ucide cel mai chinuitor.
3. Despartirea noastra a fost cruda si ma bucur ca esti la departare pentru ca nu poti sa-mi vezi ochii care plang fara incetare.
4. Nici o floare nu e prea frumoasa ca sa nu fie rupta pentru tine, dar oare o inima nu este prea speciala ca sa fie zdrobita pentru placerea ta?
5. Pastreaza aceasta amintire a timpului care mai tarziu iti va oferi clipe de fericire, si nu uita ca in trecutul vietii tale m-ai cunoscut pe mine.
6. Pentru ca nu putem fi impreuna deoarece povestea noastra de dragoste a murit, iti urez tot binele. Sper sa nu ramai singur si trist, asa ca mine. Sper sa iti gasesti jumatatea, o femeie care sa te accepte si sa te aprecieze, asa cum esti. Adio!
7. Adio! Niciodata cuvantul acesta nu m-a costat atat sa-l spun ca in clipa de fata, cand ma face sa ma gandesc la despartirea noastra. Daca ti-ai putea inchipui cat ma face sa sufar, indraznesc sa cred ca mi-ai fi cat de cat recunoscatoare pentru resemnarea mea.Primeste,cel putin, cu mai multa ingaduinta, asigurarea si omagiul dragostei celei mai tandre si mai respectoase.
8. Niciodata nu voi regasi fericirea pe care o pierd astazi.Numai tu erai facuta pentru inima mea! Cu cata bucurie as jura sa nu traiesc decat pentru tine! Dar tu nu vrei sa-mi primesti juramantul. Tacerea imi spune indeajuns ca in inima ta nu este loc pentru mine.Este totodata dovada cea mai sigura a indiferentei tale si chipul cel mai crud de a mi-o arata.Nu mai indraznesc sa ma amagesc cu un raspuns. Dragostea l-ar fi scris cu graba,prietenia cu bucurie, mila cu bunavointa. Dar mila, prietenia si dragostea sunt toate straine de inima ta.Adio!

2 răspunsuri:
| Alin13 a răspuns:

Ai at funda repede!