| Dfs_Flavi_1977 a întrebat:

Dati-mi va rog niste complimente directe pentru o fata, cu cat mai multe cu atat mai sigura e funda!
Apropo: Salutare TPU!
P.S.:RASPUNSURILE CAT MAI REPEDE, VA ROG!
THX

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ce simți, să repeți așa niște cuvinte pe care le-ai văzut pe aici, e aiurea.

| Satango a răspuns:

Eeh, în orice caz evită să-i faci complimente legate de fizicul ei, cam banal. Desigur, depinde de persoană. Poţi să-i spui: ''Eşti specială, eşti diferită'' Cam asta urmăresc majoritatea fetelor, să fie considerate unice. Baftă!

| Alex1510 a răspuns:

Complimente
Esti atat de fierbinte incat soarele se incalzeste langa tine.
Esti atat de perfecta incat in dictionar la cuvantul perfect arata o poza cu tine.
Ai un suflet atat de bun incat lumina face parte din tine.
Insa si eu cred ca ar trebui sa ii spui ceea ce simti pentru ea daca o iubesti cu adevarat.

| Anonima00000000 a răspuns:

Fi sincer! Nu trebuie sa ii faci un compliment numa ca sa zici cv. Daca ii sta parul fain ii zici sau data ii mai frumoasa decat de obicei, daca are o bluza mai faina ii zici sau ii pur si simplu ca iti plac ochii ei sau buzele, etc. Dar fi sincer! Bafta

| Ancient a răspuns:

Te duci la ea, îi pui suav o mână după cap, îţi aproprii capul de al ei, o priveşti intens în ochi şi îi spui:
"Eşti fwtabilă"

| LaylaSerizawa19 a răspuns:

Daca vrei sa ii faci complimente... ti-as sugera sa vina de la tine din inima...