| Bubuuuu a întrebat:

DAU FUNDA. >::dScuze pentru categorie. puppy dog eyes vreau statusuri faineee. dar nu site. uristraight face va rooog. Orice tip. mersiii :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Elwira a răspuns:

Eu am invatat sa cred,am invatat sa sper. Fara dragoste ne indreptam spre nicaieri...

As sta o vesnicie in bratele tale,dar sunt ocupate...

Tu, pentru mine, nu esti optional...esti obligatoriu

Cand ploua in suflet, nu-i niciodata senin afara, iar cand e senin in suflet, nu ploua afara niciodata!

Nu te intoarce spre trecut, decat daca este o priveliste placuta.

Când îl iubeşti pe cel cu care eşti, zilele-s prea lungi şi nopţile prea scurte; când nu-l iubeşti, e invers.

i'm here, all alone with me and my mind. the chair and the door. me and my loneliness. and my fake smile.

13 răspunsuri:
| KitTY_2644 a răspuns:

1,2,3,4... mama citi prosti imi citesc statusul
vreau vacanza.
[Uniqa in felul m3u]
[t3 Iub3fQ]
fundaaaaaaaaaaaaaaaaa?

| DayByDay a răspuns:

* Acuma m-am trezit! Pa, ma culc…

* Am citit ca tutunul dauneaza si m-am lasat de fumat! Am citit ca alcoolul dauneaza si. m-am lasat de baut! Am citit ca sexul dauneaza si? m-am lasat de? citit!

* Nu da buzz ca-mi blochezi calculatorul. No Comment…
* Astept sfarsitul lumii, DND. Poate nu ma asteapta el pe mine :-s
Sweet Little Devil
Busy… fac recensamantul la piticii de pe creier…DND ca iar le pierd sirul

* Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud
"Error, this person should be in the invisibile mode. Please restart your computer and contact yahoo at messenger@yahoo.com"

"Sunt mai mult decat Stepped Out…sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back!"

"Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acum citeste fara animale..."

Status de fite*

• Dnd.pazesc frigiderul

*Dnd bunica la pc nu da buzz ca o sperii

*Je m`apelle Vasile Mure je veni de la padure je gasi nevasta-n pat se randez-vous cu-n alt barbat Quand si-ai prepare ciomagu` Mon amie sarise gardu` Il tobeau dans la urzici sur son cur numai basici

*Nut e deranja sa ma deranjezi

*DND! Ma cert cu pixu`!
*Mananc.Nu tastez cu gura plina.
*Da? Bine…pa.
*DND…nu-mi deranja messu`.
*Fac cinste…plateste vecinu`
*Ma joc cu o grenada.Shit! Mi-a cazut cuiul pe jos.

| Emmy_4021 a răspuns:

Plecat cu gandu’la un coupemotor mare fara CD si fara difuzoare s’auzi cum urca’n tureprea tareviseaza in continuaresperanta nu moare "

" Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade! "

" Domina ca sa nu fii domniat! "

Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea
E greu sa nu faci nimic nu stii niciodata cand termini

Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING

Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale

Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE

Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar "

Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac

Viitorul e trecutul la prezent.dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimvba un viitor care a fost deja

Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!

NU mai suferiti de FITZE!

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul

Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care

Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica [by DeMoN]

Nu exista nu-mi place sa beau beau fara sa-mi placa !

Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi

Ma doare-n paisphe ca nu vreti sa vb cu moi

Feritiva sa nu va cada ceva in cap ca fac eu curat

Foaie verde, solzi de peste, uite prostu cum citeste!

Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri

D!N!D , ma dau cu sania in congelator

Dus peste 7 mari, 7 tari, 7 ape, 7 continente, 7 munti, 7 dealuri, 7 campii, 7 movile, 7 crevase, 7 lacuri, 7 izvoare, 7 pajisti, 7 orase, 7 cartiere,
7 blocuri, unde nici buzz-urile nu ajung
uite le-am gasit pe internet sper sa-ti placa!

1.Tu te prefaci ca ma iubesti,iar eu ma prefac ca te cred!
2.Dnd.buniku la calculator.nu da buzz ca face infarct
3.Inchide-mi ochii,priveshte-ma cum mor.da-ii drumul la maini,si lasa-ma sa zbor
4.daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu
5.cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru ma-i lasat sa plec
6.Prietenii falsi sa imi dea un Buzz astazi fac prezenta.
7.DND . dau gainile cu ruj!
8.dnd, decat daca vrei sa-mi spui ca ma iubesti

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

A happy family is a medicated one.

Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent linistit ingrijorandu-te despre viitor.

Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate.

Cel ce participa la jocuri de noroc se jefuieste singur.

Luna de miere este un concediu pe care ni-l luam inainte de a lucra pentru un nou sef !

In timp de pace, copiii isi ingroapa parintii. In razboi, parintii isi ingroapa copiii.

Pesimistul zice: "Nu se poate!" Optimistul spune:
"Ba se poate!" Cel harnic zice: "Am facut!"

Este adevarat ca "banii vorbesc"; cel mai adesea ei ne spun: "La revedere!"

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci
cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare,
dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toata atentia

Exista doua cai sigure spre dezastru:
sa asculti de toata lumea si sa nu asculti de nimeni.

O sperietura buna realizeaza mai mult decat 100 de sfaturi.

Sfaturile sunt ca ciupercile, cresc peste tot, dar cele rele iti pot fi fatale.

Daca toata lumea este de acord cu tine, probabil ca esti foarte inteligent.
Sau s-ar putea sa fi seful.

eMAG iti da 5% inapoi - Furnizorul solutiilor complete!
Eram trist ca n-am pantofi, dar am intalnit pe unul care n-avea picioare.

Experienta este cel mai prost invatator.
Ea ne da intai examenul si numai dupa aceea lectiile.

Copiii au mai multa nevoie de un model de urmat decat de critici. (pentru emo)

Un copil este un inger ale carui aripi
se micsoreaza pe masura ce ii cresc picioarele.

Un critic este un schiop care-i invata pe altii cum sa alerge.

Diplomatia este arta de a spune: "Cutu, cutu ", pana ce apuci sa pui mana pe o piatra.

Faima existentei umane nu consta în a trai, ci în a sti pentru ce traiesti.

Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge.

Cand o femeie nu vorbeste sa n-o deranjezi pentru nimic in lume.

Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc

Cine ride la urma, gindeste mai incet

Nu sunt REA sunt SMECHERITA si stiu sa ma fac IUBITA Hai sa facem o`ncercare sa vedem care pe care:->:X:X:X:X

- Auzi mi-a soptit o pasarica ca - Dak auzi pasarele inseamna ca ejti nebun

Nu`mi pasa ce credetzi despre mine asa cum nici voua nu va pasacecred eu despre voi!~

-Crezi in iubire?-Nu.-In fericire?-Nu.-In nemurire?-Nu.-Atunci in ce crezi?!-CRED IN TINE

-draga ioane mergem la rau ? - stele draga stele!

-Tata iar ai uitat de ziua mea? il intreaba fata -NU draga cum sa uit?cand este?- A fost ieri laughing

,,,Tanara si nelinistita...caut lemne pentru foc,,,care aveti drujba?laughing

Daca esti invizibil, poarta-te ca atare !

New status message

Compania Durex va anuntza cu regret ca nashterea dvs. a fost un accident

Don’t be sad… don’t feel blue… Frankenstein was ugly too!

Cine nu are loc de mine, nu ma intere`… sa se inghesuiasca !

My name is Bond… Vaga Bond

Pizza , hamburger si bere fac viata o placere

Ma plimb cu compu` pe strada…

Cateodata stau si ma gandesc daca eu intradevar pot gandii…

Vrei internet de 555 ori mai rapid? N-AVEM !

Corup minori/minore la domiciliu !

Sunt mai mult decat Stepped Out… sunt si Busy ca I’m on the Phone si chiar nu stiu cand I’m going to Be Right Back!

Calare… pe situatie!

Mi-am luat de curand BMW X5 si l`am tunat pana l-am facut ARO !

Femeile sunt impartite de catre barbatzi in 4 mari categorii:1.mame; 2.doamne; 3.cu*ve; 4.mama doamne ce mai cu*ve !

Traim intr-o era in care pizza ajunge la noi acasa mai repede decat politia !

Nu exista femei urate, ci doar barbati insuficienti de beti !

Va doresc o zi buna! Ceea ce nu cred

Shogorii stiu ce si cum

Daca ai portofelul gros, inseamna ca e plin de maruntis

Ce dai bah, nu stii sa-njuri ?

Sa curga Jack cu Red Bull pan dimineata… imi bag p*la-n ea de viata

I dont think, I just drink !

Nu-s momentan la tastatura, dar dac tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud

De ce taci ba?

Cu coasa printre vecini

Vroiam doar sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pentru mine, daca am fi pe un vapor care se scufunda si cu o sg. vesta de salvare. mi-ar fi f dor de tine!

Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit.Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul.Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina… Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!

O sa mori bah putza ascultandu`l pe gutza…

Am zdrobit un soricel, seara pe perete si din burta de la el am mancat spaghete…

Am un cap perfect patrat !

Ceea ce se afla in stanga acestui status se numeste barbatul ideal…

O oaie…. doua oi…. trei oi….uite si magarul!

Femeia e o comoara…. de aia trebuie ingropata !

Femeia ta sta langa tine din lipsa de imaginatie !

La voi inspiratia e ca ciclul… vine o data pe luna !

CMF = cand ma f**i !

TBC = Tutunul Bucuria Copiilor !

De la beat carciuma vin, merg pe gard de drum ma tin, dau cu caini in bolovani, sa ma apar de dusmani

I`m the best so fuck the rest !

Cine vrea plictiseala?…. o da u pe gratis !

Daca femeia ar fi buna la ceva, si Dumnezeu ar avea una…

Dus…. peste 7 mari, 7 tari, 7 ape, 7 continente, 7 munti, 7 dealuri, 7 campii, 7 movile, 7 crevase, 7 lacuri, 7 izvoare, 7 pajisti, 7 orase, 7 cartiere, 7 blocuri, unde nici buzz-urile nu ajung…

Ne racorim cu o Cola? dupa sex…

N-am nici o problema cu alcoolul ?! beau, ma imbat, cad pe jos… nici-o problema !

Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice !

Notre poule dans votre cour…

La o zgura de aer !

Viata-i plina de *** si tu esti plina de viata

Ghinionul vostru, bulanul nostru…

M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la lucru, dar cand am vazut joi ca vine vineri… m-am gandit ca ce sa caut io sambata la lucru cand duminica e zi libera ?!

In 18oo Dracula sugea sangele virginelor… in 2oo7 a murit de foame !

Sanatate si virtute… hai noroc s`avem ce f**e !

Dovada vie ca sex-ul slabeste

Astazi… am aflat ce e Iubirea :X ….MAINE…. afli tu ce-i despartirea…

Smile ! Life’s good !

Vopsesc lampile de la T.V …. poate o sa vad color !

Acuma m-am trezit ! Pa, ma culc…

Imi trag p*la la xerox sa v-a fac insigne!

Viata e prea scurta ca sa bei un vin prost…

Cioc-cioc ! – Cine-i ? – Berea ! – Intra !

Ce par frumos ai…… pacat ca iti iese din nas !

Doar Cu SaBia Si Cu PuMnu…PoTi Sa AjuNgi NuMaRu 1

Invatz sa zbor….si dupa aia ma arunc de pe geam sa vad daca am inteles lectia…

Mandru`s fu-ce-mash !

Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint )

Daca esti bou si vrei sa te arunci de pe o cladire datorita unei fete , sa te gandesti inainte mai boule ca ai coarne si nu aripi !

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompieri!

Tu esti cu*va eu sunt peste…. impartim banii frateste…

Tocmai cand credeam si eu ca o scot la capat, se gasi unul sa mute capatul mai incolo…

Angajez CLOWN. Rog seriozitate!

Bautura si femei pentru toti baietii mei !

u vampir tu Dracula ….eu sug sange tu sugi p*la…

Fuck is good, fuck is funny, all the people fuck for money, if u think fuck is funny, fuck yourself and take the money…

V-a iubesc atat de mult, ca imi vine sa v-a f*t…

Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri…

Don’t love & cry…. fuck and smile

Enervez…… in rate lunare!

Singurul mod de a v-a face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…

O tigara iti scurteaza viata cu 2 minute… O sticla de bautura iti scurteaza viata cu 4 minute… O zi de munca iti scurteaza viata cu 8 ore !

spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta

Foaie verde castravete, am dat headshot prin perete n-a fost wall a fost bulan si mi-a dat adminul ban…

Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America, si pe altii sa asculte la usa…

Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni…

Be The Best… Fuck The Rest… Be The One… Not Anyone

Scriu la matematica… ( o am pe profa de mate. in lista )

Azi nu dau autografe…

Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "

Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today?

Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis

Hop sa………. zile Cleopatraaaaaaa !

Cauta-ma pe la gaini …daca nu ma gasesti… cauta-ma pe la oua…

Daca-o freci cu bucurie, imposibil sa nu-nvie !

Care i treaba mosule?

Guvernul Romaniei…. o adunatura de pampalai…

Iubito…. iubeste-ma !

Te-am intalnit in cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor!

Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata…

| Elwira a răspuns:

Imi vorbesti de fericire, imi dai motiv sa cred mereu in mine! Mi-e clar de unde incepe vraja ta...

Imaginea ta mi-apare din nou...ma leg de trecut, nu stiu ce e nou...

Poate nu i-ai aratat c-o iubesti cu adevarat... Poate ai uitat...

In rolul tau esti tu, in rolul meu sunt eu.Un film despre noi...Il traim acum, maine si mereu doar noi...

| Elwira a răspuns:

Singura acum, aici sunt doar eu.In locul tau nimeni,sunt singura mereu...

A ramas din noi poveste noastra, doar atat! E cineva sa poata sa creada in trecut.

Imi spui ca totul e bine, ca totu-i firesc...Incet m-apropii de tine, nu stiu cum ai vrea sa-ti vorbesc?!

Privesc in departare, ascult un cantec trist...Ma intreb de ce oare, ma intreb de ce nu-i doar un vis?

| Elwira a răspuns:

Daca ai stii cum m-am simtit de fericita! Cand mi-ai zambit,nu pot uita.

Daca ai stii ca exista,cineva ce te iubeste pe-ascuns...

Daca ai stii despre mine,tot ce simt pentru tine... Daca ai stii ce-i iubirea,poate ai gasi fericirea.

Daca ai stii ce indragostita sunt! Azi mai mult ca ieri,maine mai mult ca azi...

Daca ai stii ca in lume cineva in noapte te va visa,ai simti, poate, cum e sa fii tu iubit de-altcineva

| Elwira a răspuns:

Lasa-i pe toti sa vada asta prin statusuri de dragoste, lasa-i sa vada ca te-ai indragostit.Arate-le ca tu o simti, o vezi, o traiesti cu fluturasi si de toate...

Iubirea inseamna stropi de roua sau picaturi de ploaie pentru sufletul insetat...

Imi lipseste curajul de-a-ti spune ce simt! Nimic nu s-a schimbat...Sentimente pierdute le-am reintalnit.De acum eu le-am aflat...

Azi incerc sa m-ascund! Incerc sa nu uit! Ma gandesc la tine mereu, totu-mi pare tacut, totu-mi pare pierdut...Devine tot mai greu...

| Elwira a răspuns:

Ar putea fi un baiat ca tine care ar putea sa-mi dea tot ce ii cer! Sa-mi ia toate visele si sa le transforme in realitate...

M-am pierdut gandidu-ma la ce ar mai putea fi intre noi doi...

Am fost eu sau ai fost tu cel care a gresit? Pentru ceea ce am fost ca un anotimp dragostea se schimba...Si de fiecare data cand ma gandesc imi vine sa plang cu rauri de emotie dar nu mai am lacrimi!

Nu am nevoie de dovezi! Sunt sfasiata si tu stii...Ce mi-ai facut a fost o crima, un caz de dragoste rece si te las sa ajungi la mine inca o data, dar... ultima data!

| Elwira a răspuns:

Tu n-o sa ma vezi niciodata clar...Pentru ca tot tu esti cel care m-a facut sa dispar.

Don`t let go,don`t run away love,I still got feelings,you are my passion.

Nu vreau sa vada pentru ca nu intelege cum a trecut timpul si mie tot nu-mi trece!

Sunt momente in viata, in care oricum ti-ar sta corpul, sufletul e in genunchi!

| gumaa a răspuns:

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine isi aprindea tigara Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Ma uit la luna te vad pe tine ma uit la soare te vad pe tine ma uit in departare te vad pe tine DA` da-te dracu din fata mea odata!

spune-mi ca ma iubesti si atunci iti marturisesc si eu ca sunt insurat

mi-ai spus ca eu sunt planta! in cazul asta, tu dragul meu esti o intreaga gradina botanica

Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru, dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera

Se spune ca inotul slabeste.atunci balenele cu ce au gresit?
evitati excesul de : teme, scoala si`nvatat

PUMNUL-este partea de vorbire ce muta maxilarul dintr-o parte in cealalta si raspunde la intrebarea : MAI VREI?

chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

Femeile sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt ocupate iar cele libere sunt pentru handicapati.

Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit acum ca am crescut am realizat ca asa este!

iubi cand intri dati 2 palme si iesi!

Sex is like Nike, JUST DO IT

Cumpar droguri? pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955. ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului? rog seriozitate!

Salveaza planeta! sinucide-te!

Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala

dnd bunica la pc nu da buzz ca se sperie

DND a fugit mouseul

Dnd ma bate mama

Opriti planeta vreau sa cobor

DND... gadil o musca
DND mi-a fatat pisica 4 vitei

dnd ma plimb cu vaca

imi e dor de tine de caldura ta in zilele cand ma culcam cu tine draga mea pijama

culmea nesimtirii: sa impingi o batrana pe scari si s-o intrebi de ce se grabeste

DND incerc sa numar o bila

Imparatul avea o gradina si in fund un mar

Si cum spuneam cand m-am trezit nu mai dormeaa

stire de ultima ora: Elodia nu a murit e pe invisible

funda?

| MelisaaMariaaa a răspuns:

Stiu ca ´ a trecut ´oh go on. Nu va mai fi ´ ca la inceput!;( ´
Nu credeam ´ [-x. Ca-mi va fi greu ´ rolling eyes
Am fost noi ´ love struck. Aqum sunt eu ´! happy

Si inca o data ´ bRunetelee dwau clasa don't tell anyone ´! Si se stranghee ´

Oriunde ´ai fi ´love struck. Oriunde ´ te-ai afla ´;;] … Nu vrei ´ decat o domnisoara ´ care seamana ´ cu Ea! smug :*

| cavaleri a răspuns:

Colo sus in cimintir
stau mormintele in sir
daca faci misto de mine

funda:X:X:X:

fac un loc s pentru tine