| dewice555 a întrebat:

Dau funda! hey, as vrea sa pun intreabarea asta in special unei fete, penisul meu cand se afla in erectie are 15 cm, as putea satisface foarte bine o fata ca si altul de 18cm+? Va rog mult sa raspundeti si sa detaliati un pic, ma omoara aceasta intrebare si nu am pe cine sa intreb sad!

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti iei gandul de la marime, in al doilea rand trebuie sa iti iei gandul de la ce le-ar place fetelor. Fiecare fata doreste altceva in pat. In al 3-lea rand sa nu crezi cand iti zice cineva ca nu conteaza marimea, conteaza si marimea, dar nu total ci intr-un mic procentaj, de exemplu poti sa o ai de 1 cm, o poti satisface cu jucarii, limba, etc dar la un moment dat ea se va plictisi de alea si va dori penetrare. Deci sa ai ceva acolo conteaza, dar nu mare ca nici aia nu e buna, daca e prea mare e dureroasa, unele prefera durerea dar multe nu. Cel mai bine este sa comunicati in pat sa iti spuna ce ii place ce nu, sa ii spui si tu ce ti-ar placea tie sa iti faca. Sexul se face in doi. Asa ca intai sa ajungi sa faci sex si apoi sa te gandesti la toate astea.

5 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Poți satisface orice fată, dacă ai măcar 8 cm, excluzând ninfomanele, curvele, staruri porno, care probabil nu prea mai simt ceva decât de la 20 în sus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TSO7):

Haios finalul laughing

| Emilian65 a răspuns:

Cu marimea penisului tau poti satisface orice fata.

| SkyPilot a răspuns:

Dupa cum poti citi aici, poti satisfice orice fata, intrucat ai penisul mai lung decat adancimea vaginului lor.
http://en.wikipedia.org/wiki/Human_vaginal_size
Daca ai nevoie de mai multa lungime, foloseste pozitiile pe la spate. Cel mai important este ce sa stii ce sa faci cu penisul, cu mainile si cu gura (declaratii si complimente desigur, tu la ce te-ai gandit?;) )

| Leerix a răspuns:

Da, nu conteaza ce ai, ci cum folosesti. laughing