| mihaeladulcikk a întrebat:

DAU FUNDITA! Cum sa-l recuceresc? thinking Ne-am iubit enorm, dar mi-a spus sa luam o pauza, deoarece el va parasi tara si ca nu vrea sa ma faca sa sufar, sau sa-l astept. El inca nu a plecat, iar eu m-am impacat cu fostul meu iubit. El nu putea rezista tentatiei si ma intreba mereu cum imi merge relatia. I-am dat papucii, deoarece il iubeam pe celalalt...si il iubesc enorm.Astazi mi-am spus la status versuri din mel hi-cu te-am iubit, iar el repede m-a intrebat de ce l-am pus, i-am explicat si mi-a zis sa nu ma impac cu el. Oare ma mai iubeste, sau doar mi-a dat asa doar un simplu sfat... el este mai golanas de felul lui.

Răspuns Câştigător
| KySyB3B3 a răspuns:

Buna,eu cred ca inca te iubeste,a vrut sa te protejeze. spune-i sa nu plece in alta tara,sa va dea o sansa la relatie,daca va iubiti nu are rost sa plece, spune-i ca esti dispusa sa il astepti, pentru ca il iubesti.si ti-a dat "sfatu" pentru ca ink tine la u.si dupa c ai scris e clartongue[SuCcEs]

3 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Asculta-ma mai bine vorbeste cu iubitul tau sa mai dati o sansa relatiei deoarece daca va iubiti nu merita sa stati separati adica suferiti amandoi... explica-i gestul spune-i ca in ciuda a tuturor faptelor uh inca il iubesti daca te iubeste sigur se intoarce la tine! daca nu, ramai cu celalalt si uita-l pe acesta intoarce o pagina in viata ta bafta@! sper ca te-am ajutat

| mihaeladulcikk explică:

Va multumesc tuturor :*:*

| Floore a răspuns:

Pai cred ca te iubeste din ce ai spus tu acolo... daca el se intoarce inapoi asteaptal si o sa vedeti ce se intampla dupa(si stiu ce zic ca am avut o prietena care era in situatia ta si cand s-a intors prietenul ei sau impacat)SUCCES!happy:*