| cristina66 a întrebat:

Dau fundita, deci numai pot sunt intr-un chin...am fost cu unu 2 luni, dar in aceste 2 luni am ajuns sa il iubesc la nebunie. El s-a purtat calumea cu mine dar ne-am despartit ca tot primea mesaje de la altele, in fine a ramas vorba ca suntem amici. El ca amici ma tot suna, imi trimitea sms-uri, ma scotea peste tot sa iesim, ne-am simtit bine impreuna, imi facea tot pe plac.Eu nu stiu ce amic in ziua de azi, ii cumpara de toate unei fete fara niciun interes.Adica simteam ca nici nu vrea sa fie cu mine dar nici fara mine pentru ca mereu era interesat ce fac, unde sunt, etc.Si ne intalneam seara de seara ca amici, povesteam,. glumeam, ne tineam de mana si ne pupam doar pe obraz si ma pupa pe mana.Eu i-am cerut sa ne impacam desi el a fost de vina ca era cautat si de altele si el a zis ca mai bine amici desi nu ii e totuna daca nu se poate asta e, ca eu nu il inteleg ca el pe mine m-a vrut si nu are pe altele, bun.Pana acu 3 zile vorbeam ca amici cum spuneam, venea ma scotea la plimbare, mi-a reincarcat cartela, imi cumpara detoate, mereu ma intreba daca am nevoie de ceva.eu sufeream mult ca suntem doar amici si ca nu puteam sa il sarut. Dar am zis ca macar amici sa fim decat deloc.Si acu 3 zile ne-am vazut seara toate bune si frumoase si de atunci el nu a mai dat niciun semn de viata si nu era zi in care sa nu ma caute.Si nici eu nu l-am cautat, mi-am luat inima in dinti si i-am tr un sms azi ca ce mai face si nici un raspuns nu am primit...si faza naspa e ca il voi vedea destul de des ca sta aproape de mine, pe aceeasi str, ce sa fac ca simt asa un gol in suflet, si cand ne vedeam ca amici macar simteam ca insemn ceva pentru el din moment ce e asa atent cu mine si ii pasa cat de cat, acum vad ca nu ii pasa deloc, ca nici macar nu raspunde la acel sms si 3 zile nu mi-a dat niciun semn, si chiar tin la el enorm si cat am fost impreuna m-am simtit super langa el, dar ce sa fac? Sa incerc sa ma impac cu el, sa insist, sau sa imi vad de viata mea, oare el a simtit sau simte ceva, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| sorinL1 a răspuns:

Asta suna a relatie fara obligatie; va vedeti, vorbiti, un suc, un film, un sex dar la sfarsitul zilei fiecare pleaca in treaba lui. Normal ca se interesa de tine, chiar daca nu era cu tine fiindca mai tine la tine DAR asta nu inseamna ca nu vorbeste si cu altele.

In alta ordine de idei, *** friends, cum zic americanii.

P.S. zic din experinta personala.

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Poate o fi murit.