| girl_7047 a întrebat:

Dau fundita happy. Pey ...sunt cam multe de povestit dar o sa incep cu inceputul.

De la inceputul scolii am impresia ca unui baiat ii place de mine. Intra aproape mereu in vorba cu mine, imi zambeste, ma atinge cu piciorul in ore etc. Dar in unele ore sta si cu o colega... iar pe mine nu ma mai baga in seama, apoi orele care vin iarasi se intoarce langa mine straight face( precizez ca cel mai mult timp s-il petrece cu mine )...In orele de ed. fizica se da mai mult pe langa ea, iar pe mine nu ma baga in seama deloc sad

Voi ce credeti? Ma place? Se joaca cu mine? Cum as putea s-al uit daca nu ma place?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca doar flirteaza si el ca n-are ce face...

Daca facea lucrurile astea doar cu tine, atunci puteam sa-ti garantez ca te place, dar din moment ce isi imparte atentia la mai mult de una inseamna ca doar se joaca!

| snak115 a răspuns:

Cel mai sigur te place si nu vrea sa-ti arate asta. Poate ca el vrea sa se convinga daca tu tii la el si se da pe langa colega ta doar ca sa vada cum reactionezi. Cel mai bine e sa vorbesti cu el fata in fata pe tema asta si sa te convingi.
In caz ca nu te place si vrei sa-l uiti gandeste pozitiv, fii vesela si nu te izola de prietenii tai cei mai buni. CIAO!

| SmileDay a răspuns:

Ca sa vezi daca te place poarta-te la fel cum te porti cu un baiat de care nu iti place, nu il lua in seama de fiecare data cand iti zice ceva, ignora-l(nu exagera)...si sa vezi cum o sa alerge dupa tine

| alexcerbu a răspuns:

Daca se joaca sh cu altele ap deam aici nu-i ceva kurat...