| Anonima23123231 a întrebat:

De 2 zile iubitul meu ma ignora si nu-mi raspunde la telefon, ma ignora totalcrying(((((( Si nu stiu dc, adica acum 3 zile mama mea ne-a prins facand sexbig grinbig grin si cred ca dea asta... dar eu chiar il iubesc:X:X si nu vreau sa ne despartim adica na.suntem impreuna de 3 anibig grin (am 19 ani el 29) si nu vreau sa ne despartimsad Ce pot face?crying Incat mama mea sa ma lase sa imi traiesc viata cu el? Dar acum vreau sa stiu macar daca ma mai iubeste. Funda... va multumesc mult puppy dog eyes

P. S: El m-a batut acum 2 ore...(ma invitat la el) si am plecat plangand

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu inteleg cum de va gasiti toate panaramele pe TPU.

| Heather2001 a răspuns:

Doamne...cum de mai stai cu el daca te-a batut? da-l incolo, nu e singurul baiat din lumestraight face

| MMadalina a răspuns:

Iti meriti soarta laughing!

| Raluucaa1229 a răspuns:

Esti nebuna. daca tu vrei sa te mai impaci cu un baiat care te-a batut.parca a fost vina ta ca v-a prins mama ta facand sex.WTF.lasa-l la naiba! nu se merita.:-J

| cherrybomb a răspuns (pentru Raluucaa1229):

Pentu unele iubirea se masoara in bataie/

| Anonima23123231 explică (pentru Raluucaa1229):

Da si ce daca vreau sa ma impac cu el? Eu il iubesc nu-mi pasa ca m-a batut...

| Raluucaa1229 a răspuns (pentru Anonima23123231):

Atunci cum a spus MMadalina iti meriti soarta cine stie. poate o sa ajungi peste ceva ani.si o sa iti plangi vantaile tot aici pe net.happy si atunci o sa vezi.gandeste-te la copii tai. cand o sa ii ai :-J.o sa traiasca cu un tiran de tata care cand nu ii va fi ceva pe plac o sa o loveasca pe mama lor.gandeste-te foarte bine.acum e super ok ca vezi doamne tu iliubesti neconditionat alea alea.si o sa vezi undeva o familie fericita.si atunci o sa te gandesti."puteam sa am si eu asa ceva. daca nu mergeam pe ideea mea ca eu il iubesc si merita iertat".:-J

| Boouublees a răspuns:

Te-a batu?! Omg! LAsa-l naibi de baiat... Gasesti altu' de varsta ta si daca te-a batut nu-mi vine sa cred ca mia vrei sa te impaci cu el. app de ce te-a batut? ca va prins mama ta?

| Ghitulescu007 a răspuns:

Esti nebuna fat.o! In locu' tau ii ****am doua palme. oh go on

| Ady192 a răspuns:

Te-a batut? crede-ma nu vrei sa traiesti langa un astfel de om... poate ca mama ta stie cate ceva... daca dai intr-o femeie nu esti om esti animal. Mai bine te desparti acum de el acum si suferi mai putin decat sa se ajunga la ceva mult mai serios si sa suferi pe termen mult mai lung. Pune capat relatiei cat mai poti!

| Nishuman a răspuns:

Buna.tu esti nebuna la cap? du-te mai fetita la sapunari.ca nu e nimic de tine. fara suparare.cum sa te mai impaci cu un tip.care te-a batut.si dupa o relatie de 3 ani...eu il bagam in p***a masii.de copil prost.cum se gandeste sa dea intr-o fatax(

| Nishuman a răspuns:

Daca vr sa te impaci cu el ca-l iubesti.atunci esti o fata. facuta din laba.ca altceva nu pot sa-mi explic cat de proasta poti fi.trebuie ta.dar daca te impaci cu el.o sa te trezesti in raibig grin sau iadbig grin.intr-o zi. fara sa stiihappybafta.

| gelino a răspuns:

Soro... ai dat de belea rau de tot. daca tu in momentu in care citesti mesajul meu si nu rupi orice legatura cu el ai sa ai o viata plina de batai, amar, si ai sa ai mereu impresia ca ai fost blestemata cand de fapt este doar vina ta ca ai acceptat sa te calcce pur si simplu in picioare. trebuie sa te ridici de jos sa te scuturi bine sa privesti direct in fata si sa mergi inainte fato. si orice ai face nu incerka sa te impaci cu el pentru ca nu o sa ai nici demnitate nici mandria. crede-ma ca mi s-a intamplat si mie exact aceeasi chestie.si stiu cum trebuie sa actionezibatting eyelashes sper ca te-a ajutat. daca nu eu macar am incercat sa deschizi ochii spre o viata mai buna. si iti mai spon o data. NU TE UMILI, AI DEMNITATEbatting eyelashes!

| Edwardsensation a răspuns:

Daca te ignora. ignora-l si tu... si daca vrei pe cineva care sa te alinte. vino cu un add pe meSs ( Zeul_n3bun ). T Pup :*

| telov3sc a răspuns:

Deci baga piciorul in ele nu ai ce face...dal in masa