| apcl a întrebat:

De 3 luni intretine relatii sexuale cu prietenul acesta ii spunea ca este forte stramta..intr-o zi brusc devine foarte larga.de cee? tin sa mentionez ca era virgina

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Timp de trei luni, fata a suportat relatiile sexuale fara sa se excite in adevaratul sens al cuvantului si, in sfarsit, dupa trei luni, a reusit si ea sa simta placere.
Ar fi o explicatie.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate de la tampoane, depinde cu ce viteză le a băgat.

| neutrino a răspuns:

Tu esti "el" sau "ea", si cati ani ai?
Asta ca sa stim cum raspundem!

Răspuns utilizator avertizat
| msKat a răspuns:

Din cauza ca nu sa excitat prima dat era stramta si apoi cand sa excitat a devenit larga

| Diana1417 a răspuns:

Ca nu a stiut ce sa aleaga

| marlan a răspuns:

Ca a mai luat-o unu cu penisul mai mare decat al primului.