| Luncan_Alexandru_1999 a întrebat:

De cam un an curtez o fata pe care chiar o iubesc, si as fi in stare sa ii dau si luna de pe cer daca as putea....in ultima perioada i-am tot facut diverse cadouri unele destul de scumpe. Dar am impresia ca tot ce fac este sa ii cumpar compania, cum as putea afla daca ea chiar ma place...si ar trebui sau nu sa ma opresc din ai lua cadouri?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Normal ca ar trebui sa te opresti. O finantezi sau o iubesti? Vorba aia "cum ti-o inveti, asa o ai". Ea vede probabil numai materialul la tine, pe cand altul o face sa rada si flirteaza cu ea chiar acum. Si ghici pe cine o sa aleaga?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii echilibrat. Daca incetezi sa ii mai iei cadouri acum si te lasa, e clar ca statea cu tine doar pentru acestea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei iubire pură, ea vrea cadouri scumpe. Uite-o!