| anonim_4396 a întrebat:

De cand ma cred baieti asa proasta? :-J
=]

Prima intrebare e asa de curiozitate intrebarea finala este :
Baiatul cand vorbeste cu o fata ce era verisoara amicei cu care au fost impreuna se numeste? Ce? Si daca ii spune "mamik" si "te iubesc " dovada am intrat pe id-urile lor se plac?
Funda!
Chestia e adevarata si foarte complicata.

7 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Esti proasta rau,si nu numai tu, in general femeile sunt proaste, dar din cate vad pe aici tu esti proasta iremediabil.

| тecнιннιlα a răspuns:

Raspuns pentru prima intrebare: Pentru ca ESTI.

| ThePunisher a răspuns:

Se numeste semianalfabetism incapacitatea ta de a transmite un mesaj clar intr-o fraza simpla. Ai probleme grave de exprimare pe care un vorbitor nativ de limba romana nu ar trebui sa le aiba. Sfat: ca sa intelegi ce ti-am scris aici, stai cu un DEX (Dictionarul Explicativ al Limbii Romane) si cu o carte de gramatica pe langa tine, ca nu se stie niciodata... skull

| MajorAsshole a răspuns:

Intr-adevar, adevarata si foarte complicata. Ma refer acum la intrebare; e adevarata, pentru ca o vad "cu ochii mei" si foarte complicata, pentru ca nu am inteles nimic. Reveniti maine, va rog!

...ce rau sunt!

| SociallyDepressed a răspuns:

Intelege cineva ceva?

| Georgy_7404 a răspuns:

Nu intelegem ce vrei sa spui invata sa scrii i publica un raspuns descifrabil

| BESTNICK a răspuns:

_! _ia de aci si invata sa scrii.cius