| cucu :> a întrebat:

De cate ori e normal sa faci dragoste pe saptamana?whistling

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Normal ar fi cam de 3-4 ori pe saptamana, dar acum mai depinde si de dispozitia ta sau a partenerului.

15 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

De cate ori iti pica bine, dar in medie de 3 ori pe saptamana.

| Dan a răspuns:

Cat vrei tu sa faci dragoste, in rest mult noroc in dragoste!

| max_4494 a răspuns:

De cate ori poti dar mai ales de cate ori placerea este reciproca.Asta in situatia in care tintesti normalitatea si bunul simt.

| cucu :> explică:

Cu cineva big grin

| Cuuukii a răspuns:

De cate ori vreilaughing

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Singur sau cu cineva?

| rserpu a răspuns:

Daca lumea ar face de 3-4 ori pe saptamana, atunci de mult timp nu mai eram, glumesc. Cu cat mai mult cu atat mai bine, depinde de organism, cand vrei sa o faci, pai atunci ar fi bine sa o faci. Daca pe partenera mea ar putea sa faca fata cerintelor mele, atunci probabil am ajunge si la 20-25 orgasme/saptamana.

| alina_7697 a răspuns:

Nu e un numar limita. Conteaza destul de mult de cate ori simtiti nevoia.

| DeliciOaSaTaa a răspuns:

Aaaaaaaa decate ori vrei dar nu exagera caci no sa-ti fie in totalitate bine

| Zumm a răspuns:

De cate ori vrei thinking dar nu exagera happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori te tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 4 ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori vrei dar sa fie de acord si partenerul/a ok!

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Zilnic de dimineata la pranz si seara

| Lariii a răspuns:

Tipic.hee hee
Cat suporta organizmul.
[3]