| faimosul28 a întrebat:

De cate ori faceti dragoste?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

De cate ori am chef laughing

12 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

De cate ori simt nevoia iun rest sex de 3 ori pe saptamana cam asahee hee

| anonim a răspuns:

Raportat la ce anume? la zi, la saptamana, la luna, la an?big grin

| anonim a răspuns:

@sergiu25bc-pai se schimba datele problemei daca esti singurel..., te gandesti si tu la ce ma gandesc eu?laughing apropo, baia cum este, buna?rolling on the floor

| selef a răspuns:

Hai sa ne laudam!

| sergiu25bc a răspuns:

L amine dragoste nu exista ca sunt single, iar sex nu fac pentru ca nu imi place sa platesc pe cineva sa fac sex, chiar de sunt single va veni si ziua mea, nu disper speranta moare ultima.Mai am o vb din 100 incercari 1 singura este cea buna le incerc pe toate pina ajung la incercarea bunahappy

| sergiu25bc a răspuns:

Am facut baie acum 25 minute, ca am venit de la 1 gratar la 1 unchi la tara, si culmea prostiei, am ramas fara benzina la scuter, am oprit o masina si am cumparat 2 litri de benzina, ca pina la statia peco erau cam 5 km de mers pe jos;(

| Wtf9000 a răspuns:

Ce-i aia?

| mami a răspuns:

Gragoste 24 din 24 iar sex cind avem pofta de sex

| mami a răspuns:

Imi cer scuze pentru greseala la scris, nu am ochelarii la indemina si am confundat consoana D cu G
sa aveti parte in viata de multa, foarte multa dragoste si sex la timpul lui

| Mariana_8059 a răspuns:

2-3 ori pe saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fără număr!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cat mai multe ori. Si cu cat mai multe