| Daniela_8723 a întrebat:

De cate ori pe luna faceti sex?big grin si de cate ori ii normal s`o faci?big grin.

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

O faci de cate ori simti nevoia.

Stiam ca media ar fi de 4-5 contacte pe saptamana, dar depinde de libidoul si relatia fiecaruia!

| Pho3nix a răspuns:

Fara numar...

| Stefania a răspuns:

Niciodataoh go on.

| deea40 a răspuns:

Eu inca nuam inceputhee hee

| HelpBoy a răspuns:

De cate ori ai chef.

| So Good a răspuns:

Craciunul e mai des decat sexurolling on the floor normal e si in fiecare zi laughing)

| dirtyshane1994 a răspuns:

Faci sex atunci cind ai chef! dar din punct de vedere a medicinii se presupune ca normal ar fi in fiecare zi sau macar de 2-3 ori pe saptamana! Sa stii ca o partida buna de sex dimineata e cea mai buna solutie inpotriva nervozitatii!

| ShaManKIng a răspuns:

Am 14 ani dar incerc odata pe saptamana rolling on the floor Normal e in fiecare zi big grin