| Deee_3033 a întrebat:

De cateva zile m-am indragostit foarte rauu laughing

sadsad si nu stiu cum sa fac sa ma bag in seama cu "x". Ce as putea face sa-i atrag atentia, nu stiu. sa ma placa? el ii genu mai bagabont sad

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Se spune"sa ma bage in seama", ca el trebuie sa te observe, nu tu! Iar el este genul "vagabond". La asa lipsa de cunostinte, nu ma mir ca vrei sa "te bagi in seama" cu un asemenea baiat, dupa care oftezi asa de mult.

| PussicatDolls a răspuns:

Buna draga, stiu cum te simti.Am o stare identica cu a tha.
Sunt si eu indragostita nebuneste, dar faza e ca el e mai mare, nu prea ma baga in seamahappysi nu e vagabond. E mai calm.
Eu cu pr mele ne-am gandit sa ma ajute sa-i scriu o scrisoare anonima(sa nu ma semnez), sa o imparfumez si sa i`o las la usa de la clasa(din scoala). Eu sper sa mearga si la mine si la tine!laughing

Bafta!

| bsorynovidiu a răspuns:

Nu te risca sa ii atragi atentia, te arunci in gura lupui, cauta pe altcineva.

| Deee_3033 explică:

Gigiro draga, sincera sa fiu, ma bucur ca sti tu sa vorbesti corectwinking
Dar pana la urma, am pus o intrebare, nu am cerut sa mi se spuna ca am scris corect sau gresit. Probabil ca vrei sa iesi in evidenta cu "inteligenta" ta. Bravo, felicitari laughing

Byeee`