| DotPunct a întrebat:

De cateva zile mi-a aparut pe fata o iritatie groaznica.Eu oricum am tenul gras si plin de cosuri, dar de data asta e prea de tot.Imi apar tot felul de cosulete albe si parca imi ies din ce in ce mai multe de sub piele.In plus, mi se exfoliaza si pielea. Ce as putea face sa-mi treaca iritatia mai repede?

1 răspuns:
| byancutza a răspuns:

Nu e vorba neaparat de iritatie poate fi vorba si de hormoni cel mai bine e sa te duci la un dermatolog el va sti cel mai bine ce tretament sa-ti dea pentru a iti trece si cosurile si asa zisa iritatie, nu incerca nici un tratament fara sfatul dermatologului deoarece poti pati cv si mai rau.