| yzabella a întrebat:

De ce am usturimi doar in timpul contactului sexual? daca are cineva un rasp. va rog

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca ai o mica infectie care se manifesta doar in conditiile frecarii din timpul actului sexual. E cazul sa te vada cat mai repede (pana in sarbatori) ginecologul pentru consult si analiza din secretie.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Când ai fost ultima dată la ginecolog? Cred că ar fi cazul să mergi la control. E posibil să fie o infecţie, o inflamaţie a ovarelor. Sau o lubrifiere insuficientă.

| julieta a răspuns:

Nu ai fost suficient de excitata.ai grija si cu igiena intima, sa nu fi facut vreo infectie

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Posibil sa fii racit jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ori este lipsa lubrifierii naturale (folosește un lubrifiant în caz contrar) ori ai o boală cu transmitere sexuală și trebuie să faci o analiză a secreție vaginale.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. nu esti suficient de excitata si nu "aluneca" happy sau
2. infectie, mergi la doctor
Numai bine!