| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a întrebat:

De ce baieti sunt atat de profitori fata de fete? am o prietena si tot timpul imi pune aceasta intrebare si nu stiu sai raspund dati-mi un raspuns sa o pot ajuta. ea tot tipul da vina pe mine ca ea tot timpul cand cunoaste un baiat dragut si iiface cunostita cu mine dupa o saptamana se despart. eu nu vreau sami pierd prietenia ei dar ea nu vrea sa ma asculte eu i-am spus ca nu am nicio legatura pe mine nu am intereseaza de iubiti ei ca eu am iubit si tin enorm de mult la el dar ea nu am crede nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog. pooooooop

17 răspunsuri:
| Dara a răspuns:

Baietii profita de fete pentru ca acestea le permit. Au impresia ca sunt indragostite si atunci fac orice pentru a nu-si pierde "marea iubire".
Cat despre prietena ta nu pot spune decat ca te invidiaza. Daca ea nu vrea, nu stiu cum poti tu mentine relatia ca si pana acum.

| Antonimu a răspuns:

Pentru ca sunt niste animale... huooo... animalelor...

Hai serios... parca voua fetelor nu va place deloc... cand ne suim pe voi de ce nu ne dati jos de pe voi? sau de ce va suiti voi primele pe noi?!

Si acum o sa vina unu cu un raspuns inteligent de genu "Dragostea"... dragostea cui?!

| Antonimu a răspuns:

Bravo stefytm... ce vreti... are dreptate baiatu.

| Alessyaaa a răspuns:

Daca e prietena ta cu adevarat, va intelege.Nu te crede pentru ca isi imagineaza ca baietii te prefera pe tine in loc sa o prefere pe ea. Dar daca baietii nu ti-su facut avansuri, e totul bine. Spune-i ca tu o preferi pe ea, in afara oricarui baiat.

| AllenTJ a răspuns:

Asa e nu generaliza, ca nu stiu ce baieti cunoasteti voi, dar nu toti sunt asa, sa stii ca fetele sunt profitoare, le vezi la 22 de ani cu masina de 70000 de euro, si imi spui mie ca baietii sunt profitori? Da poate sunt profitori dar poate voi aveti 15- 16 ani si vedeti altfel lumea.

| andreig a răspuns:

Baietii sunt profitori doar de fetele naive :p

| daddy a răspuns:

Nu generaliza ne jignesti orgoliul masculin feministo
lasa ca si voi ne manipulati pe noi asa ca ciocu mic talk to the hand

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI explică:

Dragi mei baieti nu va mai dati sfinti ca nu sunteti chiar asa de buni asa ca ciocu mic

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI explică:

Auzi draga stefitm sau cum te numeste nu te da sfant ca nu esti si nu ma compara cu prostitualtele alea de pe strada pentru ca eu am parinti care ma supravecheza si au grija de mine si eu in primul rand am prieten asa ca clontu mic ca aflu unde stai in tm si ai patit-o vezi ca si eu sunt tot din tm ai mare grija cum vb

| just4fun_8801 a răspuns:

Depinde de tipul fetei acum... sunt si fete de care nu poti profita prea usorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cineva care te iubeste si te respecta nu-ti propune sexul nici la a doua nici la a noua intalnire decat dupa o discutie in prealabil cu tine la modul serios. daca voi fetele nu ca ati fi gaste, dar faceti precum gaina, daca fug, zice cas proasta, daca stau, zice cas curva, ia mai bine sa ma impiedec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am o prietena si tot timpul imi pune..."-Iti adreseaza(de pus ti-o pune cine vrea)
nu stiu-nu stiu
sai-sa-i
dati-mi-dati-mi
iiface-ii face
eu-eu
sami-sa-mi
i-am-i-am
Greu tare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spanak, sint profitori pe dracu, de unde le scoateti mereu, nu toti sint la fel. Eu unul nu am profitat niciodata de nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti profita pentru ca fetele sunt prea naive si cam marea majoritate cauta interesul. nu mai exista dragoste adevarata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sunt baietii profitori? Ca-i intereseaza numai sexul de multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parca voi fetele nu sunteti profitoare...

| indy_5318 a răspuns:

Tu fata arati foarte bine in comparatie cu prietena ta,
crede-ma... Toti barbatii gindesc ca mine :vad 2 fete si o aleg pe cea mai buna...
Sanate fetita!