| GeorgiiAF a întrebat:

De ce baietii sunt atat de atrasi si isi doresc mai mult decat fetele sa faca sex?
Ce vad atat de interesant in asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dorintele sunt la fel de puternice la ambele sexe insa se manifesta diferit si anume ca, femeia a invatat sa o ascunda, barbatul stie ca e bine si-o manifeste. Citeste materialul: http://www.psychologies.ro/......ari-744597

10 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Baietii au mult mai multe fantezii sexuale decat fetele, din cauza asta, dorinta de sex e mai mare la masculi.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ce-au vazut si parintii tai interesant in sex. Daca nu vedeau nimic interesant nu te mai nasteai. DOOOOH.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Tare laughing

| Eduard619 a răspuns:

Pai eu de obicei nu gandesc asa adica pun sentimente intr-o relatie dar dragostea este simbolul iubirii absolute dintre doua persoane. Tine minte dragoatea e cv si sexul il poti face cu oricine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AI auzit de programare genetica? Daca nu, treci la scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si tu sex si dupa mai vorbim. nu vorbii inainte sa cunosti/experimentezi ceva

| Delocimportant a răspuns:

Vezi ca mai sunt si virgini pe aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Delocimportant):

Parca si tu erai, cam ironic sa vorbesti de altii nu?

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Pai oricine are nevoie de 'saisfactie'. Sexul se face repede si salbatic. Cui nu-i place repede si salbatic? Mai ales baietilor!
Adica, mno au fantezii si ei, mai mari decat ale fetelor...

| andreiul78 a răspuns:

Relatia e una, sexul e alta.
Eu perosnal, daca sunt cu o fata(asta inseamna ca o plac), imi concentrez atentia asupra ei si incerc sa o fac sa se simta bine. Sexul e altceva. E ca si cum ai simti o satisfactie ca joci un nu stiu ce joc dar ceva mult mai intens. Cand ma gandesc la sex ma gandesc la o gramada de fete cu care as putea sa ma culc(doar o data) pentru satisfactie.
Sexul intr-o relatie intervine atunci cand decideti sa va cunoasteti muuullt mai bine si hotarati sa vo trageti. Aici e mai mult dragoste.