| Roza21 a întrebat:

De ce baietii sunt perversi?

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Un baiat e pervers cand pune mana pe fundul unei fete, dar o fata cand isi ia o bluza cu un decolteu adanc nu e perversa?

Daca stai sa te gandesti, fetele sunt cu mult mai perverse decat baietii. >_>

36 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da... bine că-s femeile uşi de biserică.
De ce suntem perverşi? Pentru că există de-alde tine care strică "firma".
Pentru cine nu mă crede, citiţi-i răspunsurile anterioare acestei utilizatoare şi-o să vă convingeţi.

| Razvan a răspuns:

Daca au cine sa isi exerseze perversitatea.De asta prostiuatele sunt o parte importanta din componeta fiecarei tari

| Floreenofficial a răspuns:

Fiindca ii ispitesc fetele? angry

| catthshshshs a răspuns:

Aici nu trebuie generalizat, nu toti baietii sunt asa! Cu timpul o sa cunosti si baieti care nu sunt perversi.

| AnonimA a răspuns:

laughing)nu avem km sa ii schimbam

| lyrics a răspuns:

De ce unele fete sunt perverse?

| baru a răspuns:

Salut. Nu. aici nu ai dreptate. Sa nu te superi, dar cred, si nu cred sunt sigur, femeile sunt mai perverse cu mult. Noi barbatii, suntem mai naivi. Dar voi femeile, ma doare capul. Pa

| Damian a răspuns:

Daca te înhaiti numai cu rromi si cocalari ce sa iti fac duduie

| Alex0194 a răspuns:

Daca voi fetele (cel putin tu) ii vezi numai pe cei pervesi si cei mai putini perversi nu ii bagi in seama este si normal ca generalizezi ca toti ar fi perversi. Pe cei mai putin perversi nu-i bagati in seama ca va plac numai cei perversi. In concluzie, daca nu te uiti numai la cei perversi si cei neperversi nu-i bagi in seama este si normal sa-i vezi pe toti perversi. Din moment pe ce ii vezi numai pe perversi inseamna ca numai aia iti plac, deci iti place peversitatea. Nu te astepta sa gasesti unul nepervers daca tu numai perversi cauti. Sper ca te-am luminat putin.

| Miauti a răspuns:

Pai santem pentru ca daca nu eram nu mai existau fantezii, bikini, fetisuri, vibratoare... pozitii

| DEBrown a răspuns:

Asta e felul nostru de a filaughing

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Nu sunt perversi in totalitate, dar se gandesc la prosti fara sa stie consecintele, sunt ei mai prostuti de felul lor deoarece sa dezvolta mai incet ca o fata. le place lor sa faca sex da habar nou ce fac.nu zic ca toti sunt asa, dar majoritatea baietilor le place sexul si nu poti sa dai vina pe ei pentru asta ca asa e specia masculina.

| Miha a răspuns:

Te asigur ca fetele sunt mai perversewinkingtio spun din experientawinking

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Nu sunt toti baietii perversi straight face
eu cred ca u ai intalnit nu mai baieti din astia care isi bate joc, si te inteleg foarte bine, dar nu trebuie sa spui asa despre toti baietii pentru ca nu toti sunt asa, cu totii suntem oameni si avem personalitati diferite tongue pup:*

| CarmenR a răspuns:

De ce generalizezi? Daca tu ai avut nenorocul sa intalnesti numai astfel de baieti, poate la tine e problema nu la ei. Nu toti baietii sunt asa. Stii ce spunea Napoleon despre femei? Zicea: Toate femeile sunt curve, mai putin maica-mea si sora-mea dar sa nu uitam ca si ele sunt femei. Daca un baiat ar fi intrebat de ce toate fetele sunt panarame, ai fi sarit ca arsa. Un pic de maturitate in modul tau de a privi lucrurile nu strica. Lasa deoparte generalizarile de genul acesta, ca nu isi au rostul.

| Christina a răspuns:

Nu toti baietii sunt asa! Nu trebuie generalizat happy

| cristianorudi7 a răspuns:

De trefla

| beautifulkiss a răspuns:

Buna pentru ca asa e firea lor.Bine nu sunt toti asa.

| bianka93 a răspuns:

Pentru ca nu reusesk sa se abtina...laughing

| x4z5 a răspuns:

Asa suntem noilaughing
(Glumeam)

| silverson a răspuns:

Asa avem in sange, evolutia e de vinawinking

| Miruna_7873 a răspuns:

Buna, toti suntem oameni si gresim si avem diferite defecte, nu trebuie sa generalizam, pentru ca asa cum sunt si ferte bune si rele, asa sunt si baieti rai, perversi, dar mai exista si baieti de treaba cu care te poti intelege, trebuie doar sa stii unde sa cauti, poate si unii baieti cred despre fete ca sunt rele si perverse, si nu ne place sa auzim astfel de vb despre noi, deci in concluzie, e adv ca sunt multi baieti rai si perversi, dar sa nu uitam ca sunt si fete de acest gen din pacate, dar noi fetele incercam sa le gasim lor multe defecte, iar noi ne consideram bune, daca noi suntem bune, nu inseamna ca toate sunt la fel.

| RoCkKiD a răspuns:

Ambele sexe manifesta treba asta in aceiasi masura...baiul e ca de la individ la individ in finctie de mediul in care e crescut/a apar sau nu, mai multe sau mai putine inhibitiihappy
PS:chiar m-a trecut un zambet dupa ce ti-am vazut avatarul.

multa bafta

| Bianca_papusha a răspuns:

Intrebarea ta suna ceva de genubig grinE CE FETELE SUNT CURVE?
Te rog scuza-mi vocabularul, dar nu trebuie sa generalizezi...asa cum baietii sun perversi asa foarte simplu si fetele pot fii curve sau perverse...
Crede-ma ca in viata mea am vazut mult mai multe fete perverse decat baieti...Multe viseaza doar bani masini bijuterii de lux...si multe altele uitand complet de statutul lor!
O zi cat mai placuta!

| Prigatdevisine a răspuns:

Sa stii ca nu toti baietii sunt perversi...:p laughing

| iuliana1221 a răspuns:

Nici fetele nu sunt mai breze.balanta trebuie echilibrata.cate fete atatia baieti.cate perverse atatia perversi.asa e viata. n-ai ce-i face asa ca gasesteti si tu pe cineva care nu e asa.

| MEMO a răspuns:

Asa santem noi mai smecheriwinking.rolling on the floor

| UserX a răspuns:

TOTI baietii sunt perversii ...doar ca unii se pricep mai bine la o ascunde...si altii nu