| SüßesHäschen a întrebat:

De ce cand ma gandesc la el. ma ia o durere de burta atat de mare incat ma fac ca un covirg? laughing)

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Normal nu e. Ceva fluturași - mai treacă-meargă, dar așa o durere ar putea fi un început de gastrită sau mai rău, iar emoția declanșează o criză. Mai bine mergi și la un medic.

| melkittenqueen a răspuns:

Depinde care el. Daca e un baiat frumos cu care vorbesti si te simti atrasa de el, atunci aia se cheama fluturi si esti indragostita. Iar daca el e un prieten foarte vechi cu care te intelegi super bine sau e cel mai bun prieten chiar daca arata naspa, atunci clar esti indragostita. Sa na poate iti e foame ce stiu eu laughing))