| nothingelsematters a întrebat:

De ce cand vorbesc cu un baiat fata in fata e mult mai degajat si cu mult mai multa pofta de a vorbi, iar pe mess pare cateodata a fi plictisit?

4 răspunsuri:
| mario a răspuns:

Fi fericita ca este asa,, altii se inteleg bine pe mess, vorbesc intruna, iar fata in fata sunt tacuti si timiziwinking

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Draga bibi sincera sa fiu poate este vb si de acea indiferenta pe care baietii incerca s o arate in mare parte...si daca e chiar asa cum spui u atunci incearca sa te intalnesti mai des cu baiatu respectiv ca sa aveti mai multe subiecte de vorbit... iar daca are multa pofta de vb atunci chiar ii face placere compania ta happy

| Prigatdevisine a răspuns:

Va simtiti bine unu in compania celuilalt. Poate pe mess, se interpreteaza altfel ce vorbiti, dar in realitate e cu totul altceva. Incearca si pe mess sa gasesti subiecte noi de discutie... poate nu te mai plictisesti:p
La mine e invers cu un baiat...pe mess vb foarte mult cu el, dar cand ne intalnimsad nu stiu.nu prea vorbim thinking m-am intrebat mereu de ce lucru astastraight face

| nothingelsematters explică:

Dar nu stiu ce subiecte...