| anonim_4396 a întrebat:

De ce credeti ca un baiat(de care mi-a placut dar nu am fost cu el iar el a vrut o aventura cu mine si mai tarziu i-a placut si lui de mine insa are prietena) ma evita...cand trec prin zona si e cu amici lui sau cateodata cu prietena, ori se intoarce cu spatele ori pleaca?
Mentionez ca el ma priveste insistent si chiar im zambeste, cateodata se uita mai mult la mine decat la prietena lui.

9 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cel mai probabil te vrea ca "amanta" fara a-si complica viata mai mult de atat. Orgoliul unui baiat e cel mai bine alimentat cand stie ca are admiratoare. Si e normal, nu am vrea toti sa fim placuti, iubiti, admirati? Daca insa are o prietena, respecta oamenii si realitatea si pastreaza distanta, asa cum nici tie nu ti-ar placea sa intervina cineva intre tine si partenerul tau. Mai popular, ce tie nu-ti place, altuia nu-i face! Chiar daca nu o cunosti pe prietena lui, nu e un motiv sa procedezi asa. Sunt destui baieti necuplati care ti-ar putea place, acolo trebuie sa cauti.

| Psihoyounger a răspuns:

Cred ca el este dezorientat. Nu stei daca sa te aleaga pe tine sau sa ramana cu prietena ta. Este o alegere grea pentru ca probabil nu vrea sa va raneasca pe niciunea. Pentru a scpa de indoieli, intreaba-l direct ce vrea dela tine. Poate iese ceva, dar incercati sa nu o faceti pe cealalt a sa sufere...la urma urmei, ea nu are nicio vina.

Bafta!

Psihoyounger

| valy07kdpv a răspuns:

May bun fructul altuya decat al meu dyn gradyna

| DeeVee a răspuns:

Poate orgoliul... poate timiditatea...sau simplul motiv ca are prietena...si tine si la ea si nu vrea sa o paraseasca dar tine si la tine...incearca sa vorbesti cu el...si sa iti explice cum stau lucrurile... cel mai bine...

Baby.ShiNe

| alle529 a răspuns:

Poate nici el nu stie ce vreahappydaca te vrea pe tine sau pe prietena lui:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interpeleaza-l cind este singur si afla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un loser

| Allondra a răspuns:

Cam asa sunt baietii.
Tre sa fii mai desteapta decat ei tongue
Nu te lasa infulentata no talking

| biff a răspuns:

Sunt tensiuni sexuale nesatisfacute.....parerea mea big grin