| IoanaIonuca a întrebat:

De ce credeti ca un baiat isi inseala iubita? Au o relatie de 5 ani si el in fiecare weekend e cu alta fata. Culmea, iubita lui nu stie nimic.

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca in tinerete omul trebuie sa strabata cat mai multe cearsafuri, coprul nostru este programat genetic sa fie plurigam, omul are nevoie de diversitate sexuala pentru a perpetua in armonie, lucru demonstrat stiintific din punct de vedere al celebrilor antropologi. ca face baiatul este perfect normal, iar iubita lui e o proasta

| RAY a răspuns:

Banuiesc ca e un badboy ceea ce va place voua apoi faci drame pe aici, baieti cuminti si sinceri =friendzone, baieti curvari =relatie

| IoanaIonuca explică (pentru RAY):

Ce drame fac? laughing) Sunt curioasa de ce si-ar insela prietena din moment ce sunt de 5 ani impreuna.

| RAY a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Tu nu da altele da, ai impresia ca devenim gay cand iubim o fata? omul are dorinta sexuala, poti iubi si insela sa stii

| IoanaIonuca explică (pentru RAY):

Mi se pare ciudat. De ce inselati daca iubiti?

| RAY a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Imagineazati ca creierul e ca o bibloteca in bibloteca aia sunt sertare unu e dorinta sexuala,altul e iubirea,sentimente,empatie etc e cand faci sex se activeaza un setar cand vezi persoana iubita alt sertar, cand ti foame alt setar, cand ti sete alt sertar tot asa, pentru ca sertarul dorintei sa fie blocat trebuie multa dragoste si implicare, conform stiintei dragostea se cam duce dupa 4 ani astfel creierul ar inebuni, ori devine oiubire platonica ori sertarul dorinteti isi da drumul

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Exact frate, lor le plac astia care le baga direct carnatul in gurawinking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Pentru ca putem, la fel si voi, ce va opreste? o viata aveti

| corbulalbrosu a răspuns:

Te asigur ca stie precis de escapadele lui extraconjugale, insa dintr-un anumit motiv doar de ea stiut, nu-si exprima dezaprobarea.

| IoanaIonuca explică (pentru corbulalbrosu):

Care ar putea sa fie motivul sau motivele? Ok, il iubeste dar nu cred ca e de-ajuns.

| Oana92 a răspuns:

Mie imi vine greu sa cred ca ea nu stie nimic...

| Lawliet14 a răspuns:

E un om de nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca s-a plictisit de ea, evident.

Si ea stie sigur. Daca o insala in fiecare week-end si ea nu stie, inseamna ca nu vrea sa stie. Ceea ce inseamna ca ce ii ofera el, e suficient.

Răspuns utilizator avertizat
| Eduaard a răspuns:

Că e jițăl