| Google666 a întrebat:

De ce femeia, cand fac sex/dragostea cu ia nu are orgasm?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca da in stanga si dreapta cu vorbele e anormala dar daca recunoaste mergeti la medic indiferent de situatie pentru lamuriri.

| iubesc a răspuns:

Ori nu stii ce e ala orgasm, ori nu stii sa iti satisfaci iubita!

| RAY a răspuns:

Femeia are un mic penis el find cel mai sexual organ el se numeste clitorosul poate fi stimulat doar prin sex oral, prin penetrare nu prea au femeile orgasm mai ales ca sunt strambte multe, asa ca inainte de sex preludiu si sex oral

| pietrean a răspuns:

Orgasmul este acel moment scurt cand se ajunge la climax(faza finala a actului sexual) imediat dupa maximul de excitare, tensiune si imediat inainte de eliberare si relaxare.
Unul din simptome ar fi contractia muschilor vaginului in mod sacadat,care ar trebui sa o simti si tu can inca mai esti cu penisul in vaginul ei.
Vina, mai mult este a ta ca barbat:preludiul(tandrete, alintari, sarutatari in zonele erogene, pentru excitare) trebuie sa fie peste 20-30 min,liniste in dormitor,fara frica,ca ar putea veni cineva peste voi,o ciocolatica,un pahar de vin rosu sau sampanie,etc
Apoi,inca un lucru:daca ai facut un pas gresit(injuraturi,batai,certuri,jigniri,lipsa de dragoste, atentie) inainte, greu mai poate uita fata/femeia multe zile, luni, ani!

| JustMe16 a răspuns:

Ori nu te pricepi tu si nu are, ori nu poate sa aiba, ori are si ii e rusine sa arate big grin.