| tewutu a întrebat:

De ce fetele cuminti sunt atrase de baietii rai? As vrea sa imi spuneti propria voastra parere, va rog nu-mi trimite-ti link-uri catre anuminte site-uri...

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

E o prostie, asa sunt fetele in ziua de azi. Se simt atrase de baieti "rai" pentru ca sunt populari si au o aura de putere (falsa, bineinteles).
O fata cuminte, odata ce reuseste sa aiba un astfel de baiat, prin el, devine si ea la fel de populara. O mare tampenie.

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pentru ca asa le placeeee, fetele adora bad boys pentru ca e smecheri au bani si ferrrari

| corbulalbrosu a răspuns:

De proaste. Deoarece doresc sa para diferite, interesante si ele sunt de fapt niste parasute inculte in general.

| neutrino a răspuns:

Teoria ta este falsa, probabil fiindca este bazata pe propriile tale esecuri, tu fiind baiatul cuminte.

| andrei690 a răspuns:

Salut! Nu e neaparat ca fetele cuminti...iti spun eu cum sta treaba
La o anumita varsta fetele au nevoie sa li se recunoasca,, frumusetea". Vad ca le au crescut sanii etc si li se pare un lucru impresionat si demn de recunostinta celorlalti. Si baietii rai care vor sa le ...intelegi tu... le recunosc asta, le fac sa se simta frumoase. Nu ai observat ca fetele au mai mult tupeu ca baietii, iasa mai des in fata? pentru ca vor sa vada alti ce frumoase sunt (Y)

| andrei690 a răspuns:

Inca ceva : PEntru ca au fost cuminti atata timp, ele nu au iesit in lume cum s ar zice si nu au experienta iar nevoia de a li se recunoaste frumusetea este in raport cu timpul petrecut (adica invatand tot timpul de exemplu nu au socializat, sunt lipsite de experienta).In concluzie primul care ii zpune ca e frumoasa e

| RevolutionX a răspuns:

Pentru ca de la o varsta simt nevoia sa-si mai primeasca cate o palma, un sut ceva..de,daca parintii nu au facut asa ceva, tot trebuie sa gaseasca ele pe cineva.