| unanonim12345 a întrebat:

De ce fetele din ziua de zi s-au prostit asa grav? Da stiu, e valabil si pentru unii baieti dar cu fetele e mult mai grav din toate punctele de vedere...Telefoane nonstop, disperate dupa facebook ul asta is disperate frate! Hai... astept domnisoarele sa ma faca praflaughing

16 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Daca astepti ca "domnisoarele" sa te faca praf inseamna ca te astepti la o categorie de frustratat cu varste incepand de la 12-13 ani (varsta nu defineste maturitatea). Pacat, sa stii ca mai sunt si fete normale. Nu arunc cu feminism in tine si eu am observat ca generatiile tine, mai ales fetele, oiau pe aratura. Sunt si ele #rebele si ai grija sa nu te prinda #iubi. Vor sa iasa in evidenta ca modelele care le vad in media. Motivul e lipsa inteligentei si prea multa libertate oferita de parinti. Stii vorba: Smart phones, dumb people.

Ai grija ce femei iti alegi, ca nu toate-s proaste.

| Salahadin73 a răspuns:

Cam toti adolescentii sunt prosti. Tipele au figuri de printese si darlaii de masculi alfa. Ei cred ca sunt ceva roti de naveta spatiala si ca soarele rasare pentru ei. Le va trece dupa primii trei-patru ani de somereala.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici ele nu stiu ce vor.Asa vad si eu peste tot. Ultima prietena a mea, era la fel. Vorbeam cu ea si ea statea pe facebook.Fizic era langa mine, dar psihic era cu gandul la facebook, vorbeam cu aerul.Au numai besini in cap laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ee hai sa fim sinceri.Nici tu nu pari viitorul laureat la nobel!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Bine ca esti tu ma viitorul savant de renume mondial.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma,eu nu sunt.Dar nici nu ma apuc sa generalizez despre femei.Tu ai vrut asa o fata, e vina ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"fetele sunt mai mature mental" rolling on the floor shhh, ca asa zice lumea. de fapt doar prostii spun asta, e clar.

| Neuronul a răspuns:

Este vină părinţilor.
Nu le oferă o educaţie din nici un punct de vedere!
Ele evident că fac ce văd.
Cum se îndoctrinează Mass-Media, aşa se şi comportă.
Sunt credule oh go on

| forthewicked a răspuns:

Eu zic să nu generalizezi pentru că nu toate sunt așa. Eu ce să îți fac dacă tu pui botul la toate "bunocaele", cum își zic ele laughing. Nu te mai lua doar după aspectul fizic, fiindcă o să ai de pierdut.

| forthewicked a răspuns (pentru forthewicked):

Bunoacele*

| unanonim12345 explică (pentru forthewicked):

Ce spui tu acolo numa tu intelegi...Eu ce am relatat este adevarat, nu e dintr-un film... fatuco

| rita10 a răspuns:

Hai ca baietii nu-s buni obsedaji de jocuri pe calculator, obsedati de fet
e si cit mai mult sex, betii si droguri, tigari si multe altele baieti de bani gata. Deci ca sa stii nu toate fetele si nu toti baietii su
nt la fel

| bogz a răspuns (pentru rita10):

Ai dreptate, dar rar mai gasesti persoane frumoase, destepte cu o situatie materiala buna si care sa nu fie curve.

| rita10 a răspuns (pentru bogz):

Pai primim ce meritam daca unii sunt niste uriti si prosti deunde sa ia fata aia perfecta pimesc in schimb pe cineva ca ei. Asemanarile se atrag sa stiisi diferentele resping e un fapt demonstrat. Tu trebuie sa fii examplu ca sa ceri exemple.