| DarthRevan a întrebat:

De ce fetele se indragostesc de baietii care fac glume......adica nu toti baieti sunt bun in asta, sunt care fac cat de cat, desi nu au un simt al umorului asa de dezvoltat. De ce credeti ca fetele se indragostesc de baieti glumeti? sau depinde si de fizic?...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In majoritatea cazurilor este asa fiindca cind faci fetele sa zimbeasca ele te cred ca fiind bun si intelegator, de fapt asta nu-i simtul umorului ci harizma fetelor le plac baietii harizmatici, dar ce stim noi, fiecare fata e diferita insa daca luam in consideratie faptul ca ele sunt fiinte care se gindesc doar la iubire si nimic altceva nu-i de mirare ca se indragostesc ca oarbele de "Otellourile" societatii in care traim, personal stiu doar vreo 4, 5 femei care au teluri concrete in viata in afara de iubire fiindca, sa te indragostesti e usor dar de ati gasi o sarcina a vietii tale nu e. Majoritatea fetelor sunt imprevizibile si usuratice asa ca nicioadata nu trebuie sa ai incredere in ele, doar vreo 35 % procente din toate
fetele pamintului sunt'' normale ''
---------------------------------------
Deacea nu trebuie sa atragi atentie unor lucruri stupide ca de exemplu, de ce femeile atrag atentiei la baietii cu simtul umorului, le atrag atentie de aceea ca-s proaste si punct.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intrebare,cum ai scos procentul ala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Asa cred eu

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai mult le plac indivizii care le mai zice o injuratura si alte nebunii obscene. Faci un playback cu glume pe vocea ta si te prefaci ca dai din gura 3 ore apoi se va indragosti de tine

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca le plac clownii

| ZEU93 a răspuns:

Mai bine cu unu care o face sa rada decat cu unu care o face sa planga. Desi o varianta pe alta n-o exclude tehnic intelegi ideea.

| RAY a răspuns:

Rasul provoaca un strop de fericire /cum marea majoritatea a intereselor a noastre este un strop de fericire, cei mai populari oamenii sunt amuzanti, vorbareti, masculi alfa sunt comici, ce sa faca o fata cu un timid? conteaza inaltimea si fizicul, situatia financiara, dar posibil tu isi doresti una hot dar tu nu arati hot

| Doub a răspuns:

Depinde de fata.thinking

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pentru ca nici tu nu o sa stai cu o femeie muta complet. Chestiuni amuzante se tot gasesc,invata sa le folosesti,povesteste ceva interesant, amuzant. Asta nu se invata, ori ai, ori nu. Din experienta personala iti zic ca trebuie sa ai si acel ceva,, ceva,, spontan fiindca glumele rasuflate invatate ca papagalul nu au haz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde si de cat umor are, adica, e frumos sa te faca un baiat sa razi. Si fizicul conteaza, dar si psihicul, ca daca e un incuiat, cu**ar poti sa te ceva pe amuzamentul lui.

| PogChamp a răspuns:

In cautarea falusului suprem ce le va ajuta sa atinga valhalla in timpul actului sexual, persoanele de gen feminin au dezvoltat un senzor intern ce le permite sa faca o aproximare exacta a marimii organului genital de sex masculin a unei persoane prin potentialul sau de a induce o stare buna prin intermediul subiectelor menite sa starneasca rasul.