| MeHigh711 a întrebat:

De ce fetele sunt interesate de băieți mai în vârstă decât ele? Si are un băiat de 16 ani vreo șansa cu o fata de 19 ani? Va rog fiți serioși!

13 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

In general fetele sunt atrase de masculii "alpha" ca sa spun asa, iar un baiat mai mic decat ele poate fi vazut cam greu ca si un "alpha".

| RAY a răspuns:

Pentru ca in trecut cand stramoasele noastre faceau alegeri de astea alegeau masculi alfa, chestia asta sa transmis genetic,plus ca baieti sunt imaturi,prosti, mincinosi majoritatea doar dupa sex atat, cand fata cauta ceva matur cauta un barbat mai in varsta, in plus un barbat in varsta ofera mai multe o garantie spre un viitor, femeile gandesc mai mult la viitor noi la prezent, dar fetele tinere pun accent mai mult pe aspectul fizic desi daca esti un barbat frumos nu vei avea probleme, daca baiatul ala e frumos nu cred dar totusi nu cred la 16 ani esti un copil

| Slayzor a răspuns (pentru RAY):

"plus ca baieti sunt imaturi, prosti, mincinosi majoritatea doar dupa sex atat" mi-am dat seama ca esti cretin facut gramada la faza asta

| RAY a răspuns (pentru Slayzor):

Tocmai ai dovedit cele afirmate de mine, bravo

| Violleta2022 a răspuns:

Fetele se dezvolta mult mai repede ca baietii si sunt cam cu 2-3 ani in avans fata de ei, asta in perioada de adolescenta, de aceea fetele de 16 ani prefera baietii de 18-19 ani, ca sa fie macar la acelasi nivel cu ele.
In nici un caz baietii de 16 ani nu pot avea sanse la una de 19, doar daca aia nu-l vrea de sters pantofii sau carat poseta.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Violleta2022):

Absolut 100% nici un caz? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii mai in varsta au mai multi bani...

| ambicio a răspuns:

Fetele sunt mai mature decât băieții de aceiași vârstă. Nu prea cred ca ai avea șanse dar niciodată sa nu spui niciodată.

| UzOm a răspuns (pentru ambicio):

La ce întrebări pun fetele ăstea ale tale pe TPU, fac pariu că nu sunt mai mature. Toți ne scăldăm în același rahat.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru UzOm):

SHHHHH! Nu le da de gol.

| UzOm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Am eșuat. =)

| Slayzor a răspuns (pentru UzOm):

In general e o idiotenie asta cu "fetele se dezvolta mai repede"
nu se dezvolta mai repede, se dezvolta mai putin
de aia isi opresc dezvoltarea mai rapid decat baietii

| Geotrix a răspuns:

Da are sanse un baiat de 16 cu una de 19