| NicusorYo a întrebat:

De ce la mine, cand fac sex, dupa maxim 5 minute, poate cateodata 6, imi curge sperma? De ce asa repede? Dupa cat timp ar trebui sa curga? Ce pastile sau ce pot lua?
FUNDA

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ai ejaculare precoce. Încearcă să te masturbezi înainte de actul sexual, să vezi că va dura mai mult.
Există niște exerciții speciale pentru așa ceva, caută mai multe pe net, eu nu mă prea descurc.
Când simți că îți vine să ejaculezi, oprește-te și fă altceva ce nu implică penetrare (un beneficiu și pentru tine, și pentru ea, fă-i sex oral, reduci și sansele să se simtă nesatisfăcutălaughing) Controlează-te și vei vedea că nu e dracul așa de negru.

Baftă

| perfusion a răspuns:

Damn, ce întrebare. Emoţiile mă, pana mea. La fiecare diferă timpul actului sexual, încearcă să te controlezi, sex-ul nu este doar plăcere ci şi auto-control. Baftă şi cât mai multă exersare laughing!

| adrisss a răspuns:

laughing heii te exciti repede...