| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma doare capul penisului la atingere adica e insuportabil... un raspuns daca stie cineva va rog app am 15 ani

5 răspunsuri:
| adriano912 a răspuns:

Dupa ce o sa bagi,, capu la caldura,, n o sa mai ai problema asta

| Revenge a răspuns:

Pe mine de ex mau durut sfarcurile acum 3-4 ani. Poate asta vine cu adolescenta

| cossmy a răspuns:

E "neexersat"... o sa-ti treaca:-J

| cristi202 a răspuns:

Daca de curind ai "facut-o" cu cineva, da repede fuga la medic, nu e de joaca. Chiar daca se spune ca prezervativul e "safe", adica sigur, totusi, in cazul bolilor venerice, am urmarit ieri pe net o statistica, teribila: in cazul SIDA, procentul de imbolnavire e mai mic, 15%, deci 15 din 100 se imbolnavesc cind au contact cu cienva care are SIDA, si asta cu prezervativ, dar, tinind cont ca e o boala incurabila si urita, e un procent f mare. Practic e ruleta ruseasca, adica aproape unul din sase e procentul de imbolnavire. La alte boli, procentul de imbolnavire e chiar mai mare, poate sa ajunga pina la 50%, deci unul din doi. Deci daca ai facut-o cu doua persoane cu aceeasi boala, ai sanse extrem de mari (90-100%) sa te alegi cu acea boala. imi pare rau, dar asta e realitatea din pacate.

| Derye a răspuns:

Cristi202@ Nu'l mai speria, asta tine de noroc. Chiar daca e cum zici tu 50%, poate sa o faca si de 100 de ori si sa nu ia boala, pe cand altii o iau de la prima partida.

on: Nu ai nimic, e de la pubertate.