| Florinela98 a întrebat:

De ce ma doare spatele, capul, am grețuri dupa amiaza, mai amețesc. Ultima data am facut sex protejat pe 6 Septembrie si am avut menstruație normala. As putea fi însărcinată?

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Daca a fost protejat nu ai cum sa fii gravida. Posibil sa ai simptome de raceala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece ultimul sex a fost protejat, dar mai ales ca ulterior s-a produs o menstruatie care a fost la fel cu celelalte, se poate aprecia ca intr-o asemenea situatie nu poate exista o sarcina. Probabil, ciclul tau menstrual este perturbat de dereglari hormonale. Multa sanatate!