| Vanille1248 a întrebat:

De ce ma dor sanii? Tin sa mentinez ca nu sunt insarcinata, menstruatia mi-a trecut. Deci care ar putea fi cauzele?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Odata cu tine, cresc si ei.

| Lawliet14 a răspuns:

Inca iti cresc sanii, chiar si dupa 20 de ani. Dar poti consulta totusi un medic. Exista si cancer si alte boli.

| grab a răspuns:

Ti-aduci aminte de vreun alt eveniment care ca coincida cu momentul inceperii durerii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ginandros a dat cel mai bun raspuns aici. In cazul in care nu sunt acele tipuri de dureri inseamna ca doar iti cresc sanii. E ceva normal happy

| Plushul a răspuns:

Inseamna ca ei cresc asa pateste orice fata happy

| Vanille1248 explică (pentru Plushul):

Dar ma dor de 1 sapt si ceva

| Ginandros a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai. Daca esti adolescenta s-ar putea sa fie vorba despre cresterea si dezvoltarea sanilor, proces absolut normal. Daca durerile nu devin ascutite, daca in tehnicile de palpare nu simti ceva tare si alunecos sub piele nu sunt motive de ingrijorare.

| Vanille1248 explică (pentru Ginandros):

Pai si daca as simti ceva tare, despre ce ar fi vorba?