| anonim_4396 a întrebat:

De ce majoritatea barbatilor sunt obsedati de marime organului lo si pun intrebari stupide sa rada altii de ei?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Care majoritate mai? Nu confunda niste putoi imaturi si frustrati de marimea cuculetului lor, cu barbatii maturi care doar in anumite situatii cu adevat alarmante cer pareri sau raspunsuri pertinente.

Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să arate cât de "bărbați" sunt la toate leșinatele!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da nu barbatii pun intrebarile astea, ci niste copilasi

| RAY a răspuns:

Nu marimea aia conteaza si a contului pentru femei in fine

| Lia340 a răspuns:

Asta e invers proportional cu marimea creierului, deci ei de fapt isi masoara mintea laughing

| CuieMoco a răspuns:

Cand mai vezi o intrebare de genu' uita-te si la poza de profil a frustratului happy

| ColyR a răspuns:

Pentru ca ei se gandesc ca cu marimea pot satisface o femeie, nu cu miscarile