| Analisse a întrebat:

De ce majoritatea intrebarilor din categoria "Dragoste si sex" sunt asa penibile? (nu toate!)

Si pentru ca tot trebuie:
Funda celor mai inteligente si amuzante raspunsuri :X
P.S.: Am ales categoria asta pentru mai multe raspunsuri :3 Stiu ca mai mult de jumate din oamenii care intra pe site-ul acesta stau numai pe categoria asta: unii se amuza, unii pun intrebari si altii dau raspunsuri. Asa ca nu judecati categoria aleasa. laughing
Hai sa va vad! Fundaa :*

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca nu exista educatie sexuala,

pentru ca prea multi copii au acces la materiale interzise varstei lor

pentru ca media promoveaza sexul, fara a face cunoscute si consecintele

| Liviu a răspuns:

Majoritatea de acolo acum intra la pubertate, sau li se termina 'perioada de pubertate' sa ma exprim asa.Multi nu stiu ce e aia un prezervativ, nu stiu de pilula de a 2 zi, de coitus intreruptus, si altele.Pot afla multe, e cel putin un interes din partea lor.Dar problema e ca ei intreaba dupa ce fac.Marea majoritatea asta fac.Mai sunt si cei care intreaba inainte.Este un site pentru intrebari, din moment ce exista aceea rubrica, nu vad rostu sa nu intrebe.De acord unele intrebari is prea... 'nasoale'

| wolder a răspuns:

Unele intrari de l D&S sunt puse la gluma si sunt stupide
in rest:
in mare parte sunt intrebari despre sarcini nedorite si despre oameni care ii plac pe altii si nu stiu cum sa le zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera iti spun, fiecare om este liber sa spuna si sa faca ce vrea, um gandeste. Nici mie nu imi pica tocmai grozav unele lucruri dar am invatat sa le ignor. Mno si tu acumalaughing daca ei gandesc ca asa ar trebui sa se exprime este okay. Dupa cum vezi nu am nici-o intrebare deoarece nu eram curioasa de parerile celorlalti, ma descurc eu singurica. Plus gasesti toate intrebarile, ce vrei si ce nu vrei, haha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copii fără viață, care n-au ce face. (să se puncteze că eu sunt un copil cu viață, care are ce face, dooh)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma vezi si dai funda!? Ok, iti dau facebook-ul meu in privat.
In general relatiile dintre doi oameni sunt penibile.Invata biologie, chimie, creierul le spune despre potentialele evenimente ce se pot petrece, dar ei refuza orice ratiune cand e vorba de dragoste.
Cei care au iubit cu adevarat si iubesc, vad ca au o mai mare toleranta pe la categoria aceea.
Depinde din e perspectiva privesti o problema.
Astia care vorbesc cu propriul penis langa castronul de cereale: "hai, ia si mananca sa te faci mare, cand o sa mai cresti? sad " ei sunt...de luat in serios de psihiatri.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Sunt așa penibile pentru că vor să iasă în evidență și/sau să se amuze... dacă x zice că și-a băgat un castravete în fund, lumea râde de el că e bătut în cap, iar el râde de lume că lumea a luat în serios ce a zis el

Răspuns utilizator avertizat
| Diana1417 a răspuns:

Pentru ca exista curiozitati de toate tipurile

| AleexTPU a răspuns:

N-ai ce face, pui intrebari idioate pe TPU! laughing