| Flosc a întrebat:

De ce mi-a curs sange când am făcut prima oară sex?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 11 ore | Flosc a întrebat:
De ce mi-a curs stânga când am făcut prima oară sex"

Oi avea ....scurgere la ungere

| dullcat a răspuns:

Bine ca nu dreapta.:)) Despre sangerare citesti aici si afli, esti ok, nu te panica.De adaugat si ca nu la toate fetele se intampla asa, depinde de fiecare, deci a nu se intelege ca dezvirginarea e egala strict cu sangerarea, fiindca asta e doar un mit.

https://www.reginamaria.ro/......ie-sa-stii

| Madaxo97 a răspuns:

Daca te referi la sânge si esti fata, e normal sa curgă la dezvirginare putin sânge. Daca esti băiat si ti-a curs din penis sange, nu e normal, fugi la doctor happy

| Flosc explică:

Cum adică squrt