| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi s-au micsorat testiculele? E vorba de pubertate sau altceva? Am abia 17 ani si am cautat pe internet insa nimic util.Dau funda raspunsului de ajutor.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă e o chestie sigură, cel mai bun lucru e să mergi la medic.
Dacă ai luat cumva steroizi, chiar te cred. Și dacă iei de mai mult timp, e ireversibil.

| Shaco a răspuns (pentru mihai69):

Am cautat si eu chestia cu steroizii si da, stiu ca are efectul ala, dar faza e ca nu am folosit in viata mea steroizi.Presupun ca voi merge la medic pana la urma, mersi

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu le golesti continutul din cand in cand.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fa-le sa simta ca traiasca.

| whatevernvm a răspuns (pentru DoarBogdan):

Toata lumea sa simta ca traiascaaaa

| DoarBogdan a răspuns (pentru whatevernvm):

Ca traiesc... cred ca am scris initial doua fraze si am taiat din ele ^_^

| whatevernvm a răspuns (pentru DoarBogdan):

Minti

| Emilian65 a răspuns:

Singura solutie care te va linisti este sa mergi la un medic urolog, sa-i explici fenomenul si el iti va spune ce ai de facut in viitor.

| coco4782 a răspuns:

Se vor micsora pana vor disparea. Am prieteni care au patit asa ceva si apoi putsa se usuca si cade sad

| Shaco a răspuns (pentru coco4782):

Mergi la facut glume in alta parte.

| Shaco a răspuns:

Si deci daca opresc masturbarea vor reveni la normal?