| iLoveEpicxD a întrebat:

De ce nu imi gasesc si eu un iubit? Pana acum am avut doar unul de care nu imi placea.pot sa spun doar ca nu era genul meu dar el ma iubea. si nu puteam sta cu cineva din obligatie. Am app 18 ani si nici macar nu stiu sa sarut happy. Ma simt foarte prost din cauza asta.

7 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

De unde esti?

| Drolja a răspuns:

Oamenii de geniu îşi găsesc cu greu parteneri de aceeaşi condiţie. Ar fi trebuit să ştii asta de la antinomiile Schopenhaueriene, de la orele de română.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nici eu nu i mi găsesc pe nimeni, de ce? Tu măcar ai 18 ani, ai tot timpul, dar eu?

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te impacienta deoarece nu esti singura intro asemenea situatie. Sunt fete studioase foarte serioase care cunosc dragostea si iubirea de abia pe bancile facultatii.Nu ai de ce sa te simti prost fiindca in anumite situatii poate fi considerata chiar o virtute. Pa, pa.

| Robert2526 a răspuns:

Oameni de geniu pe naiba. Un iubit poti sa iti gasesti oricand, vreo 2 se dau la tine numai aici pe site. De ce nu ai unul? Pentru ca iti doresti pe cineva care sa tina la tine, iar asta e rar, nu are oricine happy Daca scazi pretentiile, si te multumesti cu un baiat care tot ce rvea e sa te vada goala, o sa ai imediat si mai multi iubiti deodata happy

| DjNick112 a răspuns (pentru Robert2526):

Bine punctat (y) Eu deja mi-am schimbat prefixul si tot nu am pe nimeni si nu am avut, precizez ca puteam sa am mai multe relatii (sa nu mai zic de relatii intime) insa nu sunt genul de om care sa pun azi intr-o relatie si maine sfarsitul unei relatii ca sa zic asa, astept sa intalnesc una din fetele pe cale de disparitie (stiti voi cum trebuie sa fie o fata de genu). La fel si in cazul tau "iLoveEpicxD", nu trebuie sa fii trista din cauza asta sau sa te simti prost ca nu stii sa saruti si asa mai departe, sa nu calci stramb din cauza asta, esti mai speciala, mai deosebita, meriti mai mult deci trebuie sa astepti sa intlnesti pe cineva la fel ca tine happy

| NegruAlb a răspuns:

Nici eu nu-mi gasesc iubita si sunt mai mare ca tine, deci ai timp. Eu vreau sa cred ca e ghinion
Ce-i al tau e pus deopartewinking bafta!