| Ancuutsa a întrebat:

De ce nu mi-a curs sange prima oara?thinking

Răspuns Câştigător
| Mihaela_2645 a răspuns:

De curand am citit un articol legat de himen. Spunea acolo ca ne putem naste fara himen. In ceea ce te priveste e posibil fie sa ai un himen elastic, fie sa fii avut un himen care in timpul unui efort fizic sa se fii rupt si de aceea ti s-a intamplat asa.

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca 20% din femei nu sangereaza la deflorare si tu te aflai printre ele.

| Dominicc a răspuns:

Ca sa o faci si a 2'a oara?

| Derye a răspuns:

Nici mie nu mi-a curs sange prima oara cand am mancat inghetata.

Bai oameni buni, invatati naiba sa formulati o intrebare |:

| Stefania a răspuns:

Buna! Poate este elastic.

| tarziu a răspuns:

Poate nu erai virgina

| Pedala a răspuns:

Pentru ca ati gresit gaura

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana2518 a răspuns:

Nici mie nu mi-a curs sange...eu una ma cred nenorocoasa:-

| CarmenR a răspuns:

E simplu. Ai himenul foarte elastic, ceea ce inseamna ca nu s-a rupt desi ai avut deja primul contact sexual. Nu e ceva anormal, sunt multe fete care au astfel de experiente. Doar tu ca persoana nu te valorifici printr-o bucata de piele care s-a rupt sau nu. Acum ca tot ai avut primul contact sexual, este indicat sa mergi la ginecolog pentru un control de rutina. Mult succes!

| Ionutzz97 a răspuns:

Pai nu cred ca ti s-a rupt himenul

| Snow a răspuns:

Stai linistita este posibil sa ai himen elastic sau in copilarie sa fi avut un mic accident in zona aia. Oricum nu este ceva anormal. Succes, te pup

| CHILIPIR a răspuns:

Pt caare himenul elastic iar sangerarea nu esto obligatorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai himenul elastic, sau te*ai masturbat...si te*ai dezvirginat fara sa simti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O avea prea mica